reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

czesc mamuski nie odzywalam sie troche ale mialam zawrot glowy juz nie jestem panienka ;) 21 lipca mielismy slub... no niedlugo ja tez sie dowiem co urodze chcialabym tylko zeby moj bobasek byl silny i zdrowy... ;D
 
reklama
Ines kochana, zmień proszę u mnie na liście płec na dziewczynke. Dzisiaj byłam na USG i lekarz zobaczył po raz drugi córcie.
Dziwnie mi z tym, bo cały czas myśle mimo wszystko ze mam w brzuchu syneczka. Oczywiscie córcie tez bede kochac, ale przeczucie mi mówi ze nosze pod sercem chłopczyka. Widocznie moja kobieca iintuicja jest zawodna.
 
Mała_Mi zmienione :) A kogo urodzisz to się na 100% przekonasz jak urodzisz ;D :p Niespodzianki naprawdę bywają zaskakujące :)
 
Witam wszystkie Mamuśki !!! Ja pod serduszkiem noszę córcię, zdecydowaliśmy, że będzie miała na imię Aleksandra. Co  prawda lekarz mówi, że w 95% córcia ale ja mu ufam w 100% :) 03-08-06 idziemy z mężem na kolejne usg 3-d i mam nadzieję, że się potwierdzi :)
 
Mała_Mi pisze:
Ines kochana, zmień proszę u mnie na liście płec na dziewczynke. Dzisiaj byłam na USG i lekarz zobaczył po raz drugi córcie.
Dziwnie mi z tym, bo cały czas myśle mimo wszystko ze mam w brzuchu syneczka. Oczywiscie córcie tez bede kochac, ale przeczucie mi mówi ze nosze pod sercem chłopczyka. Widocznie moja kobieca iintuicja jest zawodna.
Oj, nie mów hop!... Gdy byłam w ciąży z Maćkiem, to czułam że noszę chłopca. Wierzyłam w to nawet gdy USG wskazywało na dziewczynkę. Dopiero USG zrobione pod koniec ciąży pokazło, że to chłopczyk. Mój mąż był zdumiony i zaczął wierzyć, że kobiety czują co, czy raczej kogo noszą pod sercem! :)
 
Mamuska pisze:
Mała_Mi pisze:
Ines kochana, zmień proszę u mnie na liście płec na dziewczynke. Dzisiaj byłam na USG i lekarz zobaczył po raz drugi córcie.
Dziwnie mi z tym, bo cały czas myśle mimo wszystko ze mam w brzuchu syneczka. Oczywiscie córcie tez bede kochac, ale przeczucie mi mówi ze nosze pod sercem chłopczyka. Widocznie moja kobieca iintuicja jest zawodna.
Oj, nie mów hop!... Gdy byłam w ciąży z Maćkiem, to czułam że noszę chłopca. Wierzyłam w to nawet gdy USG wskazywało na dziewczynkę. Dopiero USG zrobione pod koniec ciąży pokazło, że to chłopczyk. Mój mąż był zdumiony i zaczął wierzyć, że kobiety czują co, czy raczej kogo noszą pod sercem! :)

Wstyd się przyznać ale ja ciągle się łapie na tym że myśle i mówie o naszym dzieciątku "nasz synek" ::)
Jesli w brzuchu mam córeczke, to pewnie nie jest jej miło z tego fatku 8)
 
A my od początku czuliśmy, że będzie Małgosia, nawet dla synka ciężko nam było imię wybrać. Jakoś z mężem nie mogliśmy się dogadać co do imienia dla syneczka. Lekarz potwierdził nam, że na 100% będzie córeczka :). Nawet na przedostatnim usg wydrukował nam "dowód dziewczyńskości" i było bardzo sympatycznie. Mój mąż bardzo się cieszy bo u niego w rodzinie sami chłopcy. Najważniejsze żeby Niunia była zdrowa i dobrze się rozwijała.
 
reklama
Dowiedziałam się tyle że chłopca nie widać ale na ile to procent ????


Narazie czekamy na Alusię ale...... wszytsko się może zdarzyć ..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry