reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
magdaleona - jeszcze tylko kilka dni i jako pierwsza bedziesz wiedziala kogo na 100 % nosilas w brzuszku :) oby bylo po twojej mysli - szkoda tych slicznych sukienek ;)
 
reklama
Idzia no widziałam ;D
tylko nie miałam okazji dbac o takiego malutkiego bo teraz mam córeczke ;)
 
Dziewczyny z tymi zmianami płci dziecka jest różnie.Moja ciocia do prawie 9 miesiąca była pewna że będzie malutka Julka.A jak poszła na ostatnie USG i powiedziano jej że będzie chłopiec to płakała że to nie jest,jej ciąża i że mają jej oddać jej córeczke.A jak już urodziła to powiedziała że za 10 dziewczynek nie odda swojego Kacperka.
 
No pewnie Rybcia, bo każda z nas ma jakieś tam oczekiwania i wyobreżania ale z dziećmi jest to miłość od pierwszego wejżenia (choć nie zawsze) Ale w końcu każda mama kocha swojego bombelka najbardziej na świecie
 
mi dwóch lekarzu powiedziało, że dziewczynka mimo iż mój napoczątku właściwie nie wiedział co tam dzidzia ma między nóżkami... także skoro dwóch lekarzy mówi ze baba to tak musi być :)
 
A ja właściwie nie miałabym nic przeciwko gdyby mój facet w brzuchu okazał się kobitką! Przynajmniej byłoby wesoło! A z imieniem też by kłopotu nie było, bo Adam dla dziewczyny pomysłu nie ma, więc byłoby na moim! ;D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry