reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No a ja jakoś nie liczę na nagłą zmianę, ale na szczęście nie nastawiałam się na konkretną płeć i nawet jeśli to będzie kobitka, to nie będzie musiała non stop paradować w błękitnych ubrankach. No ale z imieniem to byłby już problem, bo mysleliśmy tylko nad imieniem dla chłopczyka.
 
reklama
a u nas lekarz dlugo nie mowil bo nie widzial nic ale jak poszlam do takiego co ma lepszy sprzet powiedzial od razu DZIEWCZYNKA a tamten tylko powiedzial raz ze nic nie dynda miedzy nozkami no to myslalam ze kobitka no i ten drugi potwierdzil.
 
Ej no! Chyba za często się nie zdarzają takie pomyłki, cio? ;) W sumie kilka razy widziałam siusiaka małego, ale teraz to już sama nie wiem, hehe. Trudno, najwyżej będzie dziewczynka i będzie cała na niebiesko, hihi.
 
Idzia, no dokładnie. Więc luzik, hihi. Dobrze, że ciuszki są kupione do jakiegoś rozmiaru. Potem jakby cuś kupi się już właściwą kolorystykę ;)
 
ja kupiłam rózowy kocyk z myslą ze bedzoe dziewczynka
a jak chłopczyk?? no cóż.....
 
kocyk to jeszcze nie tak zle :) zawsze sie do czegos przyda nawet jak bedzie nie w tym kolorze :)
 
Idzia masz racje.
a koloru ubranek nie dobierałam kolorami
więc są rózniście kolorowe
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry