reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

witaj olajo :-) rzeczywiście co do imion jest bardzo duży wybór i rodzicom ciężko się zdecydować...

podoba mi się okropnie dużo imion :D Filipek, Marcel, Maciek, Benjamin (chociaż to nie jest troszkę niewieście:p) Balbinka, Marcelinka, Michalina no i nie wiem hehe. Albo Fabian ale sprawdziłam że to znaczy ten który uprawia bób hehe :)
 
reklama
NOWA LISTA KWIETNIOWYCH MAM !


Dziewczynki Kochane jak wyżej, będziemy miały nowa listę kwietniówek.
Dane takie jak :
imię
wiek
termin porodu
płeć - jeśli nie chcemy znać to proszę o info :)
wybrane imię/imiona :)


proszę wysyłać do mnie prywatnie :))
 
Dziewczyny a co myślicie o imieniu Nela? Chcieliśmy Lenę, ale teraz bardzo popularne, a Nela brzmi podobnie i też nam się podoba. Tylko czy takie imię pasuje do dorosłej już osoby? Mała Nelka brzmi słodko, ale dorosła Nela?
 
kivanko mi sie bardzo podoba Nela :)) w przypadku doroslej osoby nie ma problemu - kojarzy mi sie z Nel Rokita - fajna babka
 
reklama
kivinko, znajomi mają córkę, na którą wołają Nela, a w rzeczywistości ma na imię Kornelia. Nie wiem czy ci się podoba, ale mi się wydaje, że to ciekawe rozwiązanie, bo Kornelia pasuje do dorosłej osoby, a Nela do dziewczynki :tak:
 
Do góry