reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plesniawki a wyrywanie sie podczas karmienia. Pomocy, jestem juz bezradna

Kwiatuszek1!

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
157
Hej,
Czy ktoras z mam borykala sie podczas karmienia piersia lub butla maluszka z plesniawkami? Jak to u Was wygladalo? Czy dziecko mimo, ze karmilyscie w ten sam sposob co dotychczas zaczelo nagle sie wyrywac, prezyc, odginac , wiercic ...ze nakarmienie go graniczylo z cudem? Karmie piersia. Problem z karmieniem mam od tygodnia. Myslalam, ze ma problemy z brzuszkiem. Robilam masaze , oklady, itd. Niestety to nie pomagalo. Zauwazylam plesniawki u syna wczoraj- dostal lek Nysta*** . Smaruje mu od wczoraj. Byc moze mial plesniawki juz wczesniej, a ja tego nie zauwazylam. Mialyscie taki problem z karmieniem przy tym paskudztwie?
 
reklama
Przy plesniawkach ty tez powinnas smarowac brodawki, bo tam tez moze sie rozwijac grzybica i bedziecie sie nawzajem zarazac. Plesniawki tez moga bolec, wiec moze stad odrywanie sie od piersi.
 
Do góry