reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pływanie dla niemowląt

A my idziemy w poniedziałek :laugh: . Grupa jest dla dzieciaczków od 6 miesięcy do roku - ale wybłagałam panią, bo w końcu za miesiąc już 6 będzie na karku. Tylko nigdzie swimmersów nie moge dostać - podobno idą jak ciepłe bułeczki
 
reklama
Karolla chyba dobrze nie pójdzie bo facet w ogóle ma nas w dupie!! Nie odbiera telefonu i nie odpowiada na maile. Hmmm Paweł chce się przejechać do Aqua Parku zapytać czy można się tam zapisać
 
ja pierdzielę! :o u nas we Wrocku to z pocałowaniem ręki was przyjmą od 3 miesiąca, do wyboru kilka basenów i kilka szkółek pływania... przydałoby się u Was więcej konkurencji to by już nie olewali klientów >:D Magduska nie popuszczaj ;)

my po wakacjach idziemy na następny kursik tym razem na stadion olimpijski na basen AWF - która chętna z Wrocka może razem pójdziemy?
 
Nie popuszczę i jak faceta w końcu dorwę to mu powiem parę słów. Chcieliśmy razem z Olcią i Karollą chodzić ale pewnie na to to już szans nie będzie...no nic w poniedziałek znów zaczniemy go molestować..no chyba że Paweł wcześniej pojedzie
 
Witam
Dla zainteresowanych pływaniem z maluszkami znalazłem takie coś:

http://www.pieluszki.pl/index.php?view_article=65542

Lista miejsc gdzie można popływać z maluszkiem.

Mam jeszcze pytanie - bo w naszym mieście basen na którym te zajęcia się odbywają ma wodę chlorowaną - a wszyscy piszą tutaj o wodzie ozonowanej. Jak to jest? Dzwoniłem do tej szkoły - prowadzą zajęcia od dwóch lat i nie ma (podobno) żadnych problemów.

Pozdrawiam

Waldek K.
 
My mieszkamy w Tychach a na basen dojeżdżamy do Katowic. Diewczyny w jakiej cenie są u Was zajęcia?-pytam z ciekawości. My za 30 min. płacimy 28zł
 
reklama
Do góry