reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po której próbie in vitro udało wam się zajść w ciążę?

Przy której próbie in vitro udało Ci się zajść w ciążę?

  • 1

    Głosów: 11 78,6%
  • 2

    Głosów: 2 14,3%
  • 3

    Głosów: 0 0,0%
  • 4

    Głosów: 1 7,1%
  • 5 i więcej

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14

Crazylalafresh

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2020
Postów
136
Hej. Niedługo będę podchodzić do pierwszej procedury in vitro. Proszę o wypełnienie ankiety gdyż chce się przygotować psychicznie i finansowo za którym razem zazwyczaj się udaje zajść w ciążę. Z góry dzięki za głos w ankiecie. ( przepraszam jakby już taka ankieta była na grupie ale jej nie znalazłam, w razie czego poproszę o linka do takiej ankiety)...
 
reklama
Hej. Niedługo będę podchodzić do pierwszej procedury in vitro. Proszę o wypełnienie ankiety gdyż chce się przygotować psychicznie i finansowo za którym razem zazwyczaj się udaje zajść w ciążę. Z góry dzięki za głos w ankiecie. ( przepraszam jakby już taka ankieta była na grupie ale jej nie znalazłam, w razie czego poproszę o linka do takiej ankiety)...
A próba oznacza dla Ciebie pelna procedurę (stymulacja, punkcja i hodowla zarodków) czy sam transfer? Bo z jednej procedury możesz mieć kilka transferów z czego np 3 będzie dopiero udany. Ale procedura będzie udana pierwsza.
 
Pierwsza procedura: pierwszy świeży transfer dał ciążę, która zatrzymała się w 10tc (niebadane zarodki), drugi, mrożony, zakończył się ciążą i narodzinami syna.
 
A próba oznacza dla Ciebie pelna procedurę (stymulacja, punkcja i hodowla zarodków) czy sam transfer? Bo z jednej procedury możesz mieć kilka transferów z czego np 3 będzie dopiero udany. Ale procedura będzie udana pierwsza.
Nie znam się na tym ale chodziło mi o transfer
 
Pierwszy transfer udany - synuś 🥰 .
Drugi transfer - puste jajo płodowe w 8 tc
Trzeci transfer właśnie pożera mojego cyca 🤭🥰 też synuś 🥰

U mnie problemem są niedrożne jajowody 🫤

Powodzenie 💪
 
Pierwsza procedura, pierwszy transfer.
Jednak... in vitro to ruletka, nigdy nie wiesz, co będzie i na co się przygotować. Jedno jest pewne, trzeba mieć pieniądze. Tyle, że nie wiesz, czy wystarczy 25tys. czy może 125tys.
Nie ma czegoś takiego, że udaje się za ... lub ... razem. Niektórym udaje się podczas pierwszego podejścia, inne pary walczą latami.
 
reklama
To ciekawe, że w ankiecie wychodzą takie pozytywne statystyki... ;-) A przecież są wśród nas dziewczyny i po 7, ba, 12 transferach... :-(
 
Do góry