reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pobaw sie ze mną...

Elcia, plastikowa ma przez srodek porecz na nozki a drewniana nie, i dzieciak moze wyjechac dolem, a z plastikowej nie. Tez zamierzam kupic hustawke.
:D
Ania
 
reklama
Huśtawka dobra rzecz, ale ja poczekam do lata, wtedy mój tata zbije małej na działce, bo w domu nie mam miejsca.
U nas najlepszą zabawą jest robienie przez rodziców wariata, im więcej min i wymachwania rękami, tym więcej radości. Sprawdzaja się też a kuku i Karola piszczy ze szczęścia jak odwracam od niej wzrok, a potem szybko się do niej odwracam z cmokaniem i tak w kółko.
U dziadków w przedpokoju Karolka bawi się w robienie małych paluszków na lustrze, bardzo podoba jej się mały człowieczek na przeciwko.
Książeczki są pożerane na bieżąco, Basiu może Kacper będzie umawiał się z Karoliną w bliotece?
Dziewczyny, wstyd sie przyznać ale ja nie pamiętam jak się bawi w kosi kosi, pomóżcie.
 
Klaskamy raczkami dzidzi:
"Kosi kosi łapci, jedziemy do babci, bacia da nam mleczko, a dziadziuś ciasteczko"
"Kosi kosi kosiany, pojedziemy do mamy, a od mamy do taty, po kożuszek kudłaty"
"Kosi kosi łapci, pojedziem do babci, babcia da nam soli, a dziadzio fasoli"
;D ;D ;D
To moje wersje
ANia
 
takie coś znalazłam...

Tosi tosi łapci
Tosi tosi łapci, pojedziem do babci,
babcia da nam kaszki, a dziadzio okraszki.
Tosi tosi łapci, pojedziem do babci,
babcia da pierożka i tabaczki z rożka.
Tosi tosi łapci, pojedziem do babci,
od babci do cioci, ciocia da łakoci.
Tosi tosi łapci, pojedziem do babci,
od babci do mamy, mama da śmietany.
Tosi tosi łapci, pojedziem do babci,
od babci do taty, jest tam pies kudłaty.


fajna stronka
http://www.bajecznik.pl/
 
kurna Ania już huśtawkę
a ja jeszcze czapek im nie kupiłam ::) :( :mad: :p

ale wracajac do zabaw
ja znam tak
ale chłopcom nie śpiewam !!!

kosi kosi łapci
pojedziemy babci
babcia da nam sera
dziadek kawalera
 
A ja znam
kosi kosi łapci
pojedziem do babci
babcia da cukierka
a dziadek wafelka

a tesciowa spiewa:

kosi kosi łapci
pojedziem do babci
babcia da nam sera
a dziadzia kiełbaski

Nie wazne co, wazne zeby sie rymowało ;)
 
reklama
Do góry