reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobyt z noworodkiem na kardiochirurgii

G

GwiazdaMuzykiPop

Gość
Cześć dziewczyny

Szukam mam, których dziecko miało operację kardiochirurgiczną jako noworodek, najlepiej w CZD w Warszawie.

Chciałabym podpytać jak wygląda codzienność z takim maluszkiem na oddziale kardiochirurgii już po operacji.
 
reklama
Niestety nie znam odpowiedzi na Twój temat, ale zadzwoń do szpitala na oddział powinni ci udzielić informacji. Kiedy dziecko ma operację?
 
Właśnie jak jest w teorii to już wiem, dowiadywałam się na oddziale. Chciałam po prostu znać perspektywę innych mam.

Operacja była dwa dni temu.
 
Na fb jest grupa "rodzice dzieci z czd". Tam dołącz może, myślę że tam prędzej uzyskasz konkretne informacje.

Edit: doczytałam, że już po operacji. To zdrówka!
 
Ostatnia edycja:
Do góry