reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek ciąży a krwawienia

Dołączył(a)
16 Maj 2020
Postów
8
Witam . Pisze z pewnym problemem . Mój okres spóźniał się 14 dni a więc zrobiłam 2 testy w dwa osobne dni i wyszły pozytywne ( zapisałam się do ginekologa lecz termin na połowę lutego ) , mam powiększone piersi , które bolą i jakiś wstręt do niektórych produktów spożywczych. Do rzeczy , dziś po południu zaczęło się plamienie na początku delikatne , na bieliźnie mało co było , później plamienie się zwiększyło tak jakbym dostała miesiączkę tylko może nie taka jak zawsze bardziej skąpa, był lekki ból podbrzusza , plamienie dalej jest , czy są obawy żeby coś złego się działo ? Jutro będę próbować na szpital do poradni dostac , ale trochę się boje . Proszę o podpowiedź.
 
reklama
Witam . Pisze z pewnym problemem . Mój okres spóźniał się 14 dni a więc zrobiłam 2 testy w dwa osobne dni i wyszły pozytywne ( zapisałam się do ginekologa lecz termin na połowę lutego ) , mam powiększone piersi , które bolą i jakiś wstręt do niektórych produktów spożywczych. Do rzeczy , dziś po południu zaczęło się plamienie na początku delikatne , na bieliźnie mało co było , później plamienie się zwiększyło tak jakbym dostała miesiączkę tylko może nie taka jak zawsze bardziej skąpa, był lekki ból podbrzusza , plamienie dalej jest , czy są obawy żeby coś złego się działo ? Jutro będę próbować na szpital do poradni dostac , ale trochę się boje . Proszę o podpowiedź.
W tak wczesnej ciazy wiekszasc doradzi ci sor . Tam sprawdza pewnie bete I ewentualnie podadza leki . Albo ewentualnie mozesz poczekac do jutra I sama zbadac bete I progesteron I zobaczysz czy krwawienia sie bardziej rozwina . Ale ja osobiscie bym jechala teraz . Bo jak ci sie spoznia 14 dni to bylby 6 tydzien ciazy
 
Witam . Pisze z pewnym problemem . Mój okres spóźniał się 14 dni a więc zrobiłam 2 testy w dwa osobne dni i wyszły pozytywne ( zapisałam się do ginekologa lecz termin na połowę lutego ) , mam powiększone piersi , które bolą i jakiś wstręt do niektórych produktów spożywczych. Do rzeczy , dziś po południu zaczęło się plamienie na początku delikatne , na bieliźnie mało co było , później plamienie się zwiększyło tak jakbym dostała miesiączkę tylko może nie taka jak zawsze bardziej skąpa, był lekki ból podbrzusza , plamienie dalej jest , czy są obawy żeby coś złego się działo ? Jutro będę próbować na szpital do poradni dostac , ale trochę się boje . Proszę o podpowiedź.
Jedź na ginekologiczną Izbę Przyjęć. Szkoda, że bety nie zrobiłaś, ale na USG już powinni coś zobaczyć.
 
W tak wczesnej ciazy wiekszasc doradzi ci sor . Tam sprawdza pewnie bete I ewentualnie podadza leki . Albo ewentualnie mozesz poczekac do jutra I sama zbadac bete I progesteron I zobaczysz czy krwawienia sie bardziej rozwina . Ale ja osobiscie bym jechala teraz . Bo jak ci sie spoznia 14 dni to bylby 6 tydzien ciazy
Bardzo dziękuję za odpowiedź 😕
 
Oczywiście, trochę jestem przerażona że coś się może stać , a dostać się szybko do ginekologa to tragedia , dlatego sor będzie chyba dobrym pomysłem
No do ginekologa nie raz terminy zabojcze . Ale jak masz tylko mozliwosc to lepiej sprawdzic na sorze . Kobiete w ciazy o tej godzinie powinni wmiare szybko przyjac :) mam nadzieje ze beda dobre wiesci :) trxymam kciuki
 
reklama
Do góry