reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróże małe i duże!

Cynamonka wow!! nie do pomyślenia w moim przypadku tzn. w Zuzi przypadku:tak: ja jak jadę pks-em do Wocławia ok 1h to mam problem z utrzymaniem Zuzi na miejscu:-) o takiej podróży jak twoja nie ma mowy
 
reklama
Cynamonka wow!!!
Lolo ostatnio się zrobił strasznie ruchliwy w komunikacji miejskiej..
Ale ja uważam,że jkby trzeba było to dalibyśmy sobie rade..Tylko potem wyglądalibyśmy jak zwalcowani;-);-)
 
No to Kasiu trzymam kciuki i za małą podrózniczke i za Ciebie.
My w tym roku jedziemy we dwójke, tzn.Lolo i ja na Mazury.Juz tuż tuż:tak::tak:
 
Kasiu- och dorasta ci coreczka dorasta:tak:, swoja droga to ciekawe jak ja bym sie czula tydzien bez mojej rozrabiaki ale chyba bym sie wyspala:-D
 
Hmmm, my też myśleliśmy, że się wyśpimy, ale Bartek szybko rozwiał nasze marzenia. Przez cały tydzień tylko raz obudził się o 7:30, a tak wstawał zadowolony z życia ok 6 :baffled: M się śmiał, że wyczaił, że rodzice są tylko dla niego i nie chciał marnować cennych chwil :sorry2:
Z jednej strony cieszyło mnie to, że trochę od siebie odpoczęliśmy, ale jednak tęskniłam i wolę jak jest w domu :tak: Chociaż w dzień powrotu poszła spać o 23:30 :baffled:
 
My dzis jedziemy PKS na Mazury.O 11.50 wyjazd a ok.21 bedziemy na miejscu.Aż się boje, szczególnie,że jade sama z Lolem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry