reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

mama flavii ja też się cieszę, że u Was coraz lepiej :) no a Flavia to już duża i mądra dziewczynka więc na pewno po części rozumie co się działo z Juliankiem i na swój sposób też to przeżyła. W każdym razie mam nadzieję że juz wkrótce wrócicie do "normalności" bez szpitali i lekarzy :tak:.

jolek ja też nie widzę problemu w Twoim karmieniu :) jak jest to potrzebne Wam obojgu to nie ma się czym przejmować :)

paulusia a Ty jak się czujesz? Dzidzia się ładnie rozwija? Masz już jakieś przeczucie co będzie?
 
reklama
Laseczki coraz więcej lutowych jedynaków ma rodzeństwo. Ciekawa jestem która będzie następna :)

Mamaflavi życzę waszej rodzince aby teraz wszystko wracała do normalności i żeby te prawie 3 lata wariactwa zostało wam wynagrodzone.
Zazdrosze wam troszkę tego, że możecie swoje dzieci uczyć w tylu językach mówić. Ja chciałabym Juranda uczyć angielskiego ale nie zmam go i innego języka też nie znam.
 
O jakie nowości na forum ( w kwestii edytowania także ;)

Nimfi - gratulacje!!!!
Mamaflavii - bardzo się cieszę, że już w domku jesteście :) Buziaki dla Was!!!
Jolka - kupę lat kobietko!!! Pozdrawiam :)

Aga pewnie da mi kopa - dziewczyny, wpadajcie do nas ;)
 
Nimfii wielkie gratulacje :-) Widać, że mały cwaniak z synusia będzie, już nawet datę urodzin sobie wybrał taką by wszyscy na niego zwracali uwagę ;-)
Mamoflavii super, że u Was tak wszystko wychodzi na prostą. Trzymam kciuki by ta prosta była jak najdłuższa. I powiem szczerze, że na świecie nie ma nic piękniejszego od miłości rodzeństwa. Już zaczynam sama tego doświadczać u swoich dziewczynek i po prostu nie raz gdy na nie patrzę, łza wzruszenia w oku się zakręci :-)
Aga oj, ja czasem też zaglądam i mam ubaw wielki :-) Teraz tak łatwo nie daje się nagrywać, a z chęcią wrzuciłabym jej mądrzenie się ;-)
 
reklama
hooba ja się czuję bardzo dobrze:-) nie to co przy Nikoli, teraz mogę powiedzieć że ciąża to nie choroba:-D jak byłam na wizycie w październiku to bobasek miał 8cm, i co najważniejsze wszystko oki. Tym razem nie mam przeczucia co do płci. Jutro mam wizytke to może się dowiem.
A ty jak się czujesz?? I jak Bartek, cieszy się??
 
Do góry