reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Dzień dobry :)
Dopiero znalazłam to forum, a już widzę że będę częstym gościem :)
Jestem przyszłą zagubioną mamą w Holandii i potrzebuję dużo wsparcia bardziej doświadczonych mam.
Pozdrawiam
 
reklama
Dzien dobry :-)
Doris jeszcze nie zaczelam sie odchudzac :-D Czekam na tabletki, maja z pl przyjechac. No i swieta po drodze wiec wiadomo OBZARSTWO:-D. Mam postanowienie noworoczne:tak:

TheHague zawsze podziwialam ambitne osoby. Ja tez bym chciala sie przekwalifikowac ale wiadomo JEZYK. Trzeba bylo sei uczyc a nie kamieniami w szkole rzucac:-D Chyba zrobie sobie kurs przedluzania paznokci i zageszczania rzes. Moze chociaz w ten sposob jakies dodatkowe pieniazki wpadna hehe
Ja tez po studiach, ale wydaje mi sie, ze mnie tu w banku nie zatrudnia:-)

Miriel witamy. Zapraszamy:-):tak: A skad jestes? Napisz cos wiecej o sobie.
Gratuluje malenstwa:tak:
Pytaj jesli chcesz cos wiedziec, w miare mozliwosci odpowiemy. Lub plotkuj z nami:-D
Dziewczyny sa fajne i chetnie pomagaja.
 
Mariel witaj :)

Agss no ja mloda jestem, w lutym dopiero 21 lat :D

Ayni widzialam zdjecia na "wrzesniowkach" i widac ze Adaś do mamy podobny :D

Co do szkoly to ja jestem po gastronomicznej... uwielbiam gotowac, zato z pieczeniem mam probem... ;/
 
Berni, to Ty młoda jesteś :tak:. Mi w tym roku stuknęło ćwierćwiecze :nerd:.

Heja :-D

011 (900x1024).jpg
 
Hej :)
Mam 23 lata, mieszkam w okolicy Alkmaar.
Właśnie się naczytałam o porodzie w Holandii i mam atak paniki, mam ochotę uciekać do kraju.

Mój mąż ma już dwójkę dzieci z byłą żoną. I jak właśnie go poprosiłam żeby pomógł mi na spotkaniu wybrać rodzaj znieczulenia, to skomentował "jakie znieczulenie? X rodziła bez". Mam ochotę uciec pod ziemię.
 
Widze, ze poznajemy sie coraz bardziej :-)
Czesc Astrid:rofl: Maja jest super:tak: Fajna ma grzyweczke:-) Moja ma z tylu wloski jak "diskopolowiec":-D

Miriel to normalne, ze sie boisz. Kazda z nas tak miala. Niektore mniej, ale jestem pewna, ze zadnej nie ominelo. Przekonasz sie, ze nic nie jest takie straszne, jak na poczatku wyglada.
 
Miriel - cześć i czołem :). Też miałam atak paniki i chciałam zwiewać. Nie bój się. Znajdź położną blisko miejsca zamieszkania. Ona Ci wszystko wyjaśni i uspokoi. Nie musisz rodzić w domu, jak nie chcesz. Są jeszcze szpitale i hotele położnicze (ale jak się chce w takim brać znieczulenie, to musisz rodzić i tak w szpitalu). Hotele są przy szpitalach zazwyczaj ;-). Będzie dobrze, nie ma co się bać. A męża bym za ten tekst palnęła patelnią, grr. Gratuluję synka :-).

Milka - dzięki :D. Maja wygląda, jak Superman z tą grzywką hahaha.
 
Ostatnia edycja:
hej Mariel. Fajnie ze jestes, chyba Ania jeszcze jest z okolic Alkmaar.

Milka ja jade w maju na kurs przedluzania rzes do Warszawy :-)
 
reklama
Do góry