reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

bryyyy

ależeście nastukały moje drogie, dobrze że połowe w pracy nadrobiłam....

Witam nową forumowiczkę Mariel..

Astrid ty jak coś palniesz... to ja to chyba emerytka...

Ayni ale mnie rozbawiłaś tą historią z kupą hahahaha

juz nie wiem co miałam wiecej napisać.....

zamówiłam w końcu lampe do kuchni... juz nie miałam nadziei na znalezie a tu prosze.... tylko choinka została hahaha


no to jak wszystkie o szkole to i ja sie dorzucę..... mam ekonomik i pomaturalną informatyczną:) teraz z biegiem czasu ciesze sie ze nie poszłam na studia....
 
reklama
Heyyy.Pokręcę się trochę w Waszym wątku a bynajmniej zostawię ślad :)

Obecnie jeszcze przebywam w Amsterdamie ale z racji wyboru-przed świętami wracam do Pl.
Póki co jak kołek sama siedzę w domu i całymi dniami nie ma do kogo gęby otworzyć.A i ziewanie do samej siebie już mnie wykańcza :-D
Nie wiem czy u Was tak samo,ale mi ten deszcz już totalnie dał się we znaki. brrrrr
3majcie się ciepło!
 
Berni o to prawie jak ja bo ja w styczniu będę mieć 22:-D
Astrid ale ładnie razem wyglądacie (;
Miriel witaj! Mnie też poród w Holandii czeka... trochę wcześniej niż Ciebie ^^ I mnie w przerażałby tak samo jakby to było w Polsce...

I wy tu tak o szkołach... ja tutaj skończyłam dierenverzorging:-D Zaszalałam... teraz pluję sobie w brodę że trzeba było robić verzorging ale nie dieren tylko hm mensen ^^

A mnie dzisiaj straszny ból brzucha chwycił... i trzyma dalej jak do jutra nie przejdzie to chyba będę dzwonić do położnej... Teraz leżę i czekam aż Mała da o sobie znać bo zazwyczaj pod wieczór póka i narazie nic...
Zaraz zacznę schizować -.-"
 
Berni o to prawie jak ja bo ja w styczniu będę mieć 22:-D
Astrid ale ładnie razem wyglądacie (;
Miriel witaj! Mnie też poród w Holandii czeka... trochę wcześniej niż Ciebie ^^ I mnie w przerażałby tak samo jakby to było w Polsce...

I wy tu tak o szkołach... ja tutaj skończyłam dierenverzorging:-D Zaszalałam... teraz pluję sobie w brodę że trzeba było robić verzorging ale nie dieren tylko hm mensen ^^

A mnie dzisiaj straszny ból brzucha chwycił... i trzyma dalej jak do jutra nie przejdzie to chyba będę dzwonić do położnej... Teraz leżę i czekam aż Mała da o sobie znać bo zazwyczaj pod wieczór póka i narazie nic...
Zaraz zacznę schizować -.-"
Może lepiej zadzwoń do położnej :confused:
A o co chodzi w dierenverzorging:confused: Co Ty z tymi zwerzakami robisz:confused:
Piszę jedną ręką, bo mała mnie zjada ;-)
 
Milka ja to jakies 2 lata temu kupilam sobie ten zestaw do rzes i sama nie wiem po co, bo zalega mi teraz w szafie juz nawet ostatnio mialam wyrzucic :-) mama byla moim krolikiem eksperymentalnym i cos tam jej zrobilam, ale cholera ale to zmudna robota, trzeba miec cierpliwosc. Ja mysle, ze polskie fryzjerki to maja duze wziecie.. Ja mialam taka fajna dziewczyne w Schiedam, super wlosy robila, farby profesjonalne z Polski i przedluzala tez wlosy, zawsze miala mase klientow i kasa zawsze do kieszeni leci ;-) Jak bylam mala to powiedzialam mamie, ze chcialabym zostac fryzjerka, a moja mama mi powiedziala, ze lepiej nie, bo fryzjerki malo zarabiaja :confused: poki co wszystkie ktore znam maja rece pelne roboty.

Naya i Mirell witajcie ;) Mirell ja tez bylam przerazona i spanikowana, urodzilam tu bez znieczulenia i mam swietne wspomnienia z porodu, bylo super. Ze znieczuleniem to juz w ogole pikus musi byc .. W szpitalach co jakis czas organizuja takie spotkania informacyjne gdzie obsluga omawia zagadnienia zwiazane ze znieczuleniem,karmieniem, przebiegiem porodu itd. A gdzie chcesz rodzic?
Naya, widze, ze sie juz nie mozesz doczekac :-) w jakiej dzielnicy Amsterdamu urzedujesz?
 
Astrid myślisz że powinnam? Bo w sumie nie wiem... Ogólnie boli mnie jak się ruszam jak leżę i siedzę to nic... i teraz straszny nie jest, rano był, myślę że to po tym jak rano się śpieszyłam na busa...
A ze zwierzętami... cóż opieka. Mogę pracować w stadsboerderij. Albo w zoo. Czy coś w te kolcki. Czyli jednym słowem szanse na prace w zawodzie marne.
 
reklama
Co do fryzjerów to racja. Ja poszukiwałam polskiej fryzjerki to najbliżej w Zaandam kobitka się odezwała (15 km) i znajoma która mieszka 's-Gravenzande (?) pracuje razem z fryzjerką ale znowu taaaki kawał się tłuc.Aż suma sumarum jechałam do Pl i zrobiłam u swojej tak jak lubię :)
Ojć tak,aż suwak zrobiłam hehe tak się doczekać nie mogę.Za bardzo się "zniechęciłam" no i z racji tego,że jednak w Pl czuję się bezpieczniejsza(moja pierwsza ciąża i ciągle coś boli,a ja panikuję) postanowiłam wrócić.
Ja buszuję po Slotermeer niedaleko stacji Sloterdijk.
 
Do góry