reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
moj sasiad mial przeszczep serca.. i chyba dostal go od jakiegos lowelasa bo po operacji sie rozwodl i co chwile nowa babe do domu przyprowadzal... tez stary dziad to juz byl..
 
Czy tylko ja nie mogę spać w nocy? Już którąś noc z kolei kręciłam się po domu bo nie mogłam zasnąć a byłam zbyt zmeczona żeby zrobić coś sensownego..

I i i i kończymy dziś 34 tydzień i zaczynamy 35. Kiedy to zleciało?! Mam wrażenie że dosłownie chwilę temu cieszyłam się że już 28 i robi się bezpieczniej dla dzidzi. Jeszcze 4,5 tygodnia i młode może śmiało wyłazić. Idę się utuczyć lasagne (mówiłam że mam cudowną teściową która mi przywozi obiady?) żeby mała T. dociągnęłam chociaż do tych 2300g.

Miłego dnia dziewczyny.

Ja też od 2 dni nie mogę spać ale to dlatego , że spałam w dzień. Dzisiaj drzemki nie będzie :tak:

sesi robisz smaki... ty uwazaj bo jak mi tesciowa do szpitala poslala spagetti to mi wody po nim odeszly... :D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kasia - mi to nie trzeba bo cellulit mam już chyba nawet na czole :-D ale mała chętnie z 500g przejmie.

ja się zwlokłam do tv a tu o przeszczepie głowy. chociaż w sumie jest to jakaś metoda odchudzania, mogłabym sobie przeszczepić ciało jakiejś modelki :-).

moj sasiad mial przeszczep serca.. i chyba dostal go od jakiegos lowelasa bo po operacji sie rozwodl i co chwile nowa babe do domu przyprowadzal... tez stary dziad to juz byl..

Jakby takie przeszczepy były bezpieczne to kurcze :-) ja tam nie jestem jakoś strasznie przywiązana do moich kaczych nóżek.

Padłam!! Ale mi humor poprawiłyście:-D:-D

A ja wyprawiłam Oliwię do szkoły a teraz siedzę w łóżku i przeglądam neta :D Ale nudy....
 
Dziewczyny,ja też kiepsko śpię ;( nie mam już pomysłu co robić ;( natura to jednak taka świnia,że nie wiem.Po porodzie maluchy nie dadzą nam spać,a teraz nie możemy nawet spokojnie jak ludzie się wyspać ;p
Mnie budzi ból lewego boku,a jak chcę się przekręcić to oczywiście kręgosłup...

Przydałoby mi się jakieś odchudzanie...9kg na plusie,a to dopiero 31 t!
 
nunka ty sie przejmujesz 9 kg mi teraz tak skoczylo ze mam juz +11 mam nadzieje ze do 20 nie dobije.... ale juz mi to lotto.. trudno.. przez ostatni miesiac przybralam 5 kg.... a nie jem nic wiecej niz wczesniej... chyba geny sie wlaczyly moja mama w kazdej ciazy miala ponad 25+
 
Ja tez coraz gorzej śpię :( budzę sie w nocy, przekręcam, potem nie mogę usnąć i tak to jest :/
Ja mam juz +14 kg takze Wy nie macie sie co martwić.
Natomiast cieszy mnie to ze przez ostatnie 3 tyg przytyłam tylko 1 kg. Wiec mam nadzieje ze więcej niż 16 kg nie przybiore. Zobaczymy.
Niestety mam ciagle mega ochotę na słodycze i mam wrażenie ze ostatnio ciagle jestem głodna zwłaszcza wieczorem :/
Powiem szczerze, ze juz nie mogę sie doczekać jak będę mogła poćwiczyć i zrzucić zbędne kg i przede wszystkim powalczyć z cellulitem :(
 
ojjj ja też męczę się z zaśnięciem ale jak zasnę to budzę się tylko na siku..min 2 razy. Od kilku dni męczy mnie zgaga, jakieś cofki wieczorem (to z przejedzenia)..przytyłam 12 kg ale do 60kg nie dobiję:)
a cellulit mam tylko w ciąży i nawet nad pupą;/ dosłownie plecy i uda jak pomarańcz;/
 
reklama
Rozumiem was doskonale :) tez noc Nie jest latwa u nas.. Noce takie dlugie mi sie wydaja budze sie o 6, a a przed Ciaza wstawanie do 7.30 Bylo wielkim problemem. A teraz w nocy bol lewej I biodra Wiec przerzucam sie na druga strone a wtedy Misi Chyba nie wygodnie bo kopie strasznie wiec Znow na lewy bol Aby bylo jej dobrze. Zawsze cie :) a najlepiej spij mi sie na plecach ale wtedy maz nie mozesz na plecach spac juZ na lewy bok hehe :) I tak w kolo Jak nie corka w brzuchu to maz z boku :)
Ja wreszcie zaczelam urlop :)) ale caly czas zalatwiamy cos, spotkamy sie z ludzmi aby sie pozegnac Bo w sobote o 6 rano Wylot mamy :) juz nie moge doczekac sie jak szczesliwie dole come do Domu :)
Milego dnia kochane xx
 
Do góry