reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

kaliiia bardzo mi sie ppdoba nowy wątek o przekazywaniu kilogramów:) Co za tydzien, niech sie konczy juz szybciutko. Dobrej nocy wam życzę! Przespanej i z minimalna ilością wizyy w toalecie;))
 
reklama
Dzień dobry Mamusie!

Grupy wsparcia we wszystkim po kolei - tak, tak, tak! Na utratę kilogramów mam zamiar uskutecznić bieganie z wózkiem hehe :-) A jak Maluch skończy parę miesięcy to kupujemy przyczepkę rowerową z hamaczkiem http://m-cm.nazwa.pl/Fotki allegro/PRZYCZEPKI/CROOZER/KID_2/2.jpg i będziemy jeździć na wycieczki! :)

Nie wiem czy Adaś usłyszał przedwczoraj jak powiedziałam "łał, 2,5 kilo - to w sumie mogę już rodzić" czy co, ale tak mi napiera na spojenie łonowe od wczoraj, że aż boli!

Dziś kolejny piękny wiosenny dzień. Spędźmy go bezstresowo :happy:
 
U mnie zaczely sie bezsenne noce :) dzis pobudka o 4, ale jakos postaralam sie przelezec do 5.20 aby nie budzic calego domu :) ale sa I tego plusy bo juz zarzylam wyprac, posprzatac I przygotowAc rZeczy aby Schowac do walizki :) Teraz pedzimy z mezusiem pozalatwiac ostatnie sprawy a wieczorem ostatni relax ze znajomymi :) I jutro pobudka o 3 I na lotnisko :) jupi :)

Kobitki moje powiedzcie mi czy wy podrozujecie wogole samochodem np tak godzine Badz dwie ?
Myslicie ze taka podroz moze zagrozic dziecku ?

I czy u was tez pojawiaja sie obawy czy wszystko Dobrze u Waszych skarbow? Nie wiem czy to przed porodem ale jakies leki mnie ogarniaja czy ona ma sie Dobrze :) nie mam zadnych zlych symtopow Ani nic :) rusza sie czuje sie bardzo Dobrze wiec Pewnie to jakas moja schiza :)
 
Kobitki moje powiedzcie mi czy wy podrozujecie wogole samochodem np tak godzine Badz dwie ?
Myslicie ze taka podroz moze zagrozic dziecku ?

I czy u was tez pojawiaja sie obawy czy wszystko Dobrze u Waszych skarbow? Nie wiem czy to przed porodem ale jakies leki mnie ogarniaja czy ona ma sie Dobrze :) nie mam zadnych zlych symtopow Ani nic :) rusza sie czuje sie bardzo Dobrze wiec Pewnie to jakas moja schiza :)

Ja podróżuję normalnie ale często się wiercę w fotelu a poza tym nadal także sama prowadzę.
Lęki to norma chyba każda na jakimś etapie je ma.

Jeśli chodzi o wątki to jestem jeszcze na grudniowych mamusiach 2008 i do tej pory trzymamy się razem ale przeniosłyśmy się na fb więc nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy po porodzie nadal się kumplowały. U nas to nawet już 3 albo 4 spotkania w realu się odbyły ;-)

Koronkaa
a gdzie teraz będziecie mieszkać?
 
Dzieeen dobry!
Sesi rozwalilas mnie ta nutella i mlekiem:)) Dobrze, ze od razu zapobiegasz zgadze hihi
Czoperka no mój Emil tez mi tak od paru dni napiera, bezuch mi opadł, chyba zazdrosci kuzynce ze sie w poniedziałek urodzila i tez by chcial:) A ja obolala chodzę; )
Koronka ja ostatnią dłuższą podriz mialam po wielkanocy-8h w aucie i bylo spoko. Jak jechalisny do Polski to maly pod koniec stttrasznie juz kopal ale z powrotem lajcik. Dobrze sie czulam. A takie.godzinne wyjazdy to regularnie. Ja uwielbiam jazde samochodem i Emilek chyba tez:)

Co do pieknego dnia, ja od wczoraj jestem tak zdenerwowana ze nadal nie chce.mnie puscic. Nie dosc, ze przez ciążę nie przedluzyli mi umowy o pracę w grudniu to wczoraj sie dowiedzialam ze zamiast roku (jak mowili wczesniej) przysługiwało mi tylko 3 miesiace bezrobotnego... i teraz nawet nie wiem czy dostane macierzynskie skoro nagle okazuje sie ze jestem bez prawa do zasiłku. Mialam miec 2 lata zapewniona kasę, małą bo małą ale zawsze a tu nagle okazuje sie ze nie wiem czy cokolwiek dostanę. Prawie 2 lata przelracowane a rraktuja czlowieka jakby cos chcial wyłudzić, wrrr ugryze zaraz!
 
Uwielbiam wyjadać Nutellę łyżeczką wprost ze słoika :) I popijać zimnym mleczkiem :) Mniam mniam :)

Witam z rana :)

Która z dziewcząt nie ma dostępu do forum zamkniętego? Jeśli chce go uzyskać to proszę pisać do mnie na PW. Kryteria: minimum 100 postów i aktywność :)
Większość z Was tutaj ma dostęp ale nie wdziałam Was na zamkniętym :)

Miłego dzionka :)
 
reklama
Ja jeżdżę autem choć jako pasażer głównie. Ale za to całkiem sporo. Mamy rodziców jednych 150km od nas a drugich 200 wiec chcąc nie chcąc troszkę podróżujemy.. choć na ten weekend planuje ostatnia dłuższą podróż. Wolałabym rodzic w tym szpitalu który sobie wybrałam i do którego w jakiś sposób się przyzwyczaiłam ..
 
Do góry