reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Dzis znów pobudka o 3, po godzinie prób zaśnięcia poszłam do salonu. Oglądam jakieś programy modowe , dobrze ze sobie wczoraj nagrałam !!!
Kiedy ja sie wyspie ? Przecież nie po pojawieniu sie dziecka !!![emoji30][emoji30][emoji30]
 
missiiss1301 jaka ona jest śliczna!!

Na fb urodziła dziewczyna w 35 tygodniu ciąży i jej mała leży w inkubatorze. Waży ok 1850 g i dostała 9 punktów ale jaka ona jest mała i taka szczupła . Stan ma stabilny. Mam nadzieję jednak , że ja urodzę nie wcześniej niż w 38 tygodniu bo to trochę jednak przerażające , że mały miałby być taki maluszek w inkubatorku.:-(
 
Marzycielka moja koleżanka urodziła w 32 tyg. córcię z wagą 1700, człowiek jak widzi taką kruszynkę w inkubatorze to aż łezki się w oku kręcą.
Missiiss ja jak patrzę na Twoja córeczkę to aż nie mogę uwierzyć że podobny cud siedzi u mnie w brzuchu, ona jest śliczna, waga super, jejku jak ona się w tym brzuchu zmieściła:-D. Jeszcze raz gratuluję, ja mam termin dzień po tobie tzn. 29 maja z OM, a z USG 31 maja.
 
reklama
Dziewczyny takie maluszki wbrem pozora sa bardzo silne i chca zyc :)
Moj starszy urodzony dokladnie w 24tc a teraz wyprzedza rowniesnikow :)
Missis ah normalnie zazdroszcze ci tej corusi sliczna :)
 
Do góry