reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Siemka mamuśki :)
Melduje swój powrót z urlopu :-) wieczorem nadrobie zaległosci i przeczytam co tam naskrobałyście ;)
Jutro rano robie wszystkie badania ;/ HIV tez ;/ w pierwszej nie musiałam.

Buziaki dla was:happy:
 
reklama
witam dziewczyny.
Nie zaglądałam do Was chyba ze 4 dni, ale nie mam już siły. Nawet komputer działa na mnie wymiotnie.
Cały dzień mnie męczy jestem wykończona.
Pozdrawiam
 
Bunnu... strasznie mi przykro.

Nie pisałam, bo byłam na weekend w warszawie i wróciłam z katarem, bolącym gardłem i kaszlem ;(

Pije cały czas herbate z miodem i cytryną, rano jest ok a na wieczór mnie rozkłada. Byłąm rano u rodzinnego, powiedział, ze to wirusowe. Mam lezeć i leczyc sie domowymi sposobami. Boje sie zeby nic sie dzidzi nie stało :(
Jak sob ie radzicie/ radziłyscie w taki ch przeziebiniach?
 
Bunnu... strasznie mi przykro.

Nie pisałam, bo byłam na weekend w warszawie i wróciłam z katarem, bolącym gardłem i kaszlem ;(

Pije cały czas herbate z miodem i cytryną, rano jest ok a na wieczór mnie rozkłada. Byłąm rano u rodzinnego, powiedział, ze to wirusowe. Mam lezeć i leczyc sie domowymi sposobami. Boje sie zeby nic sie dzidzi nie stało :(
Jak sob ie radzicie/ radziłyscie w taki ch przeziebiniach?

Dzisiaj jak kupowałam sobie witaminki, to widziałam tabletki feminatal na przeziębienie, nawet są na zapobieganie wymiotom i na zapalenie pęcherza.
 
Hej dziewczyny! ja tez ostatnio czuje sie fatalnie i czasem nie mam nawet sily wejsc do Was. Mnie pomaga ostatnio kakao na mdlosci. nie mam ich przez co najmniej 10 minut po wypiciu. Generalnie przechodze tortury. w czwartek ide do lekarza i porozmawiam o tym jak sie czuje i naprawde mam nadziej, ze wymysli mi cos na to. no i w czwartek pierwsze usg:-):-):-)
 
justynaj, jej 10 minut! Chyba wyprobuje ;-) Ja wieczorami czuje sie najgorzej. Zreszta w ogole nie wiem jak ja funkcjonuje...

Przyznam sie, ze po tych wszystkich zlych wiadomosciach boje sie tu zagladac z obawy, ze znowu jakas zastane...
Dziewczyny, jesli to przeczytacie, to wiedzcie, ze Wam bardzo wspolczuje.

Nad moim miastem przechodzi wlasnie huragan Cathia czy jak mu tam. Jestem sama w domu i troche mam stresa, mimo, ze wieje mniej niz zapowiadali. kocur poszedl sie lajdaczyc, okno otwarte. Musze sie pochwalic, ze jutro w koncu ide do fryzjera, bo mdlosci mi sie nasilaja jak patrze na moje odrosty :eek:
 
zeberka i robaczku zdrówka dla Was i dzieciaczków. Wszystkie choróbska precz!!
karolcia super, że wszystko pięknie się rozwija. Gratki serduszka!
sonisia super. Gratki! Ba święta bylisbyście już na swoim :-D
mi też już brzuszek rośnie troszkę, nawet synek coś zerka śmiesznym okiem

Widzę, że mdłości na topie. Mi pomagają brzoskwinie z puszki i woda pół na pół z sokiem jabłkowym. Żadnych kaw czy herbat, bo od tego przegląd tygodnia mam.
Dziś wymiotowałam tylko raz a to już sukces w porównaniu z poprzednimi dniami. A zawdzięczam to nie jedzeniu a utrzymywaniu pionu. Po jedzonku staram się nie ruszać albo chodzę jak zjawa - to naprawdę pomaga. Tzn mi ;-)
W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale za to później raj! Mdłości skończyły się jakoś w połowie 4 miesiąca a potem do samego końca czułam się rewelacyjnie.
 
Witam z rana drogie Panie!

Noc byla wykaczająca... Ból gardla, kaszel. Od kaszlu to mnie brzuch boli i sie martwie. Wizyta u lekarza dopiero 01.10. Ale udam sie gdzies wczesniej bo oszaleje. Przez to, ze nie mam objawów mam wrazenie ze cos jest nie tak jak powinno i czuje wielki niepokój.
Mam nadzieje, ze dzisiaj kobietki zasypiecie forum samymi pozytywnymi informacjami! Zycze miłego dnia!!!
 
reklama
Witam się i ja z rana :-)

Augustynka ja jak byłam przeziębiona ostatnio to wyleczyłam się syropkiem *spam* dla ciężarnych i matek karmiących. I mówię ci po syropku przeszło, bo mleko z miodem i czosnkiem już nie pomagało. Spróbuj na pewno pomoże.

A ja znowu cały dzień w pracy, już mam tak ochotę iść na zwolnienie i chyba w czwartek pogadam z ginem żeby odpocząć troszkę w domku :-).

Miłego dnia życzę ;-)
 
Do góry