reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

czesc Dziewczynki

Rosną te nasze dziaciaczki jak na drozdzach... Miałam zamiar się troche pouzalać, ale z tego co piszecie to naprawde nie mam co narzekąc. Przez ząbkowanie to najbardziej dokuczliwe chyba jest slinienie, troche marudzi, ale znowu powoli zaczyna przesypiać noce. Juz 2 m-ce temu wyszły nam dwie jedynki na dole, a teraz czekamy na gore. Poza tym to Mała marudzi najwiecej miedzy 16 a 19... Ojojojjj jest wtedy meeega marudna, ale jakos dajemy rade.
Juz sie czołga, także myslę, ze zaraz zaczniemy raczkować ;-)
A Wasze Maluszki jak z raczkowaniem?
 
reklama
mama_mia
u nas ząbków brak ale noce też do kitu, mały placzy, jęczy po nocach, budzi sie rano zmęczony...w dzień ma o wiele spokojnieszy sen...
u mojego synka w przedszkolu dziewczynka chodziła kilka dni z ospą!!! mimo że panie zgłaszały mamie dziecka że ma krosty zwlaszcza że ospa panuje, dobrze że mój synek już miał
Agata
u nas też bunt na jedzenie, tzn na mleko, znowu karmię przez sen bo butelka wywołuje płacz
współczuję kataru..
Augustynka
mój Sebastianek to leniuszek i nawet nie myśli o dźwignięciu dupki do raczkowania, jeszcze nie nadszedł na niego czas
 
Hej :))

Wczoraj w koncu przyszedl nowy wozek:happy2::happy2::happy2: czekalismy 3 tygodnie ale warto bylo :)) jest super lekki, mega zwrotny i niewielkich rozmiarow. Rewelacja:)
Zabukowalam nas na kolejne 10 lekcji plywania bo Maluch tak to uwielbia, ze szkoda rezygnowac:)) My tez nadal bezzebni, ale Szymek potrafi tak ukasic dziaselkami, ze jakby zeby mial. Dobrze, ze przy karmieniu nie mamy z tym problemu.

Andzik faktycznie przerabane z ta kuchnia, trzymam && oby remont sie jak najszybciej skonczyl:tak:

Mania to przeboje nocne mamy podobne:-( ja tez ludzilam sie, ze to skok ale konca nie widac, a na zeby tez mi to nie wyglada. Dzisiaj przenosimy skrzata na probe to jego pokoju, eM twierdzi, ze jak nie bedzie mnie czul to nie bedze sie tak czesto budzil:unsure: jutro dam znac :))

Augustynka moj Szymus nawet jeszcze nie siedzi i do raczkowania tez mu daleko...

Anka jak tam sprawy mieszkaniowe?

Olka u nas niestety krzeselko sie nie sprawdza:-( dostalismy w prezencie takie bez regulacji i Malec mi sie w nim gibie wiec karmimy w lezaczku. A bylo by dobrze juz dzieciatko w nim oswajac:tak:

Agata777 zdrowka dla dzieciaczkow.

Milego popoludnia wszystkim :**
 
reklama
Do góry