reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej Kobitki!
Ulala to powiadacie ,ze u was snieg wow:szok:wcale nie zazdroszcze:-p
Ja spiesze zameldowac,ze u nas dzis nocka super tylko 2 pobudki na karmienie i w dodatku cala przespana w lozeczku(po raz pierwszy od urodzenia:tak:) no, ale ja i tak w nie najlepszej kondycji, bo co chwile sie budzilam i sprawdzalam czy wszystko ok. Nie wiem czy ma to jakis zwiazek, ale przed snem podalam ibuprofen.
U nas dzis piekne sloneczko wiec jak tylko malenstwo sie obudzi to uciekamy na dlugi spacerek:tak:a pozniej na kawke do sasiadki, bo tatus szlifuje kuchnie i kupa kurzu w domku:shocked2:
Augustynka u nas raczkowanie pelna para zaczynal jakis miesiac temu od tak jakby stawania na czole i odpychania sie nozkamki, pozniej opanowal podnoszenie dupki, ale rece nie chcialy wspolpracowac a od jakis 2 tyg jak juz zalapal jak przekladac raczki to smiga jak szalony, najlepiej mu idzie jak sie przed nim lapka postawi to zapyla, ze az sie kurzy:-Dale my za to jeszcze zadnego zabka nie mamy...
Emilia dzieki za kciuki przydadza sie, a karoca dla panicza super!
Agata zdrowka dla dzieciaczkow!
Milego weekendu!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny sorry e ja wam przytruwam z tymi czapkami ale ostatnio nic innego nie robie

ida do mnie wloczki - sliczny roz, piekny pastelowy niebieski i ecru - beda z tego czapki z gwiazdami norweskimi z pomponami ( cieplutkie grube ) w ilosci 2 ( rozowo ecru i niebiesko ecru) 19 zl sztuka

jak ktos chce mozemy sie dogadac co do wzoru itd :)

planuje cos na styl tej niebiskiej z gwiazdami w filmiku :)


Crafting with Pom-Poms and Tassels - YouTube
 
anka no to faktycznie duża córcia...ale ja tam się tym nie przejmuje, choć z Zośki też pulpecik :D

mama_mia oby się nocki poprawiły :)

augustynka to u nas tak samo między 17 a 19 to jest szał:(

Emilia
super wózio...taki zgrabny i malutki...na pewno świetnie będzie się Wam sprawował...

agata777
u nas też śnieżnie :)

andzik
gratki nocki...takie sukcesy naprawdę cieszą...dziś chyba dobra aura była bo u nas Zosia przespała caluteńką noc:)

sonisia
Babo gdzie jesteś?


U nas śnieżnie...i ślicznie za oknem się zrobiło...Zosia mega zdziwiona była jak patrzyła na padający śnieg...:)

Miłego weekendu :*
 
jedna wieeeelka plucha! Co za beznadziejna pogoda... A głowa mi zaraz pęknie mimo, ze dwa apapy juz łeknelam...

W związku z szaro bura pogodą "gnijemy" w domu.
Na nic nie mam siły ani chęci! Katastrofa. Mała poszła spać na chwile, zrobie sobie kolejna porcje jedzenia i bede czekała, aż wstanie.
Mąż dostał psa pod opieke Pitbull Red Nose. Na szczescie trzyma go na działce. Dostałam szału jak sie dowiedziałam! Jeszcze powiada, ze bedziemy chodzic wspolnie na spacerki! Nie pozwole mu sie zblizyć do dziecka z tym psem. Toz sie wyzaliłam Tymczasem on na działce, a ja w domu. Ide jeść!
Po ciązy PRZYTYŁAM 4 kg juz... Extra! Miłego dnia!
 

Załączniki

  • 21763897_1.jpg
    21763897_1.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 18
Augystynka nie martw się :-D co prawda schudłam ale oponka została. Zresztą czego wymagać od kobiety 41 letniej? Wam o wiele łatwiej zrzucić zbędne kilogramy i dojśc do formy. No stres! samo przyszło i samo pojdzie :-D
Emilia dziwne rzeczy się dzieją w UK.... podobno domek w Nottingham nas wzywa :-D W srodę przylatuje mąz na 48 godzin do PL, musi tutaj pokupowac sobie części, które sa nie do dostania na miejscu i wtedy wszystko mi opowie o co chodzi z królestwem Robin Hooda :-D
 
Ja schudłam i ważę 5kg mniej niż przed ciążą. Wszystko przez nocne karmienia... mały wysysa ze mnie całą energię. A jem coraz więcej i ciągle głodna chodzę... taki mały tasiemiec z tego mojego synka ;-)

U nas słoneczko... zaliczyliśmy spacer z dziadkami.
W środę Wielki Powrót Do Pracy... mama zostanie z Jasiem... dzisiaj radziła sobie super. Nawet jej usnął w łóżeczku bez stęknięcia :szok: Nie wiem co ja robię źle, że mały tak mi się wierzga w łóżeczku przed zaśnięciem :eek: za mało miłości mu okazuje czy co :confused:
No nic... zostały mi dwa dni z Jaśkiem i mamy sporo do załatwienia. W tym lekarza :-( siusiak mu się zrobił fioletowy :shocked2:
Ehhhhhhhh żałuję trochę, że tak mało zrobiłam przez to pół roku. Mogłam lepiej wykorzystać ten czas spędzony z synem... tak jakoś mnie wzięło na wyrzuty sumienia... eh
 
reklama
Witajcie! Pewnie zmiana czasu nie tylko nam daje w kosc. Zoska ktora zawsze powtarzam zawsze budzila sie o 7 lub 7.30 od wczoraj i dzis rowniez stawia na nogi dom o 6. Jakies pomysly jak ja przestawic? Wczoraj przeciagnelam ja o 1,5 godziny dluzej i nic to nie dalo... Nie chce mi sie wstawac codziennie tak wczesnie. A wy jak sobie radzicie?
 
Do góry