reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

reklama
Die no co ja tu będę dodawać... i tak już masz, dużo tych ochów i achów. Wystarczy już, bo się rozpłyniesz ;) Moje zdanie znasz, a jak nie, to możesz się domyśleć, co sadzę o Twoim grochowym kąciku ;) :) No dobra napiszę bo i tak nie wytrzymam. Słowa aż same się wyrywają!!! JEST BOSKO!!!

Więc i ja się mogę swoim kącikiem pochwalić :)
oto on: DSC_0357.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0357.jpg
    DSC_0357.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 281
bosmanka u Ciebie też całkiem fajnie :-)
Ja mam nadzieję zabrać się za kącik małego jutro, więc może uda mi się coś wrzucić
 
reklama
bosmanko kochana...moje zdnaie nt. twojego kacika również znasz...to co ja się będę jak zdarta płyta powtarzac:) uderzasz idelanie w moje poczucie stylu i tyle!@

Beatko widze łóżeczko na wypasie wszystko redy stedy!!!

antiopku no to czekamy!!!!!!!!!!!
 
Do góry