reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

reklama
Poczytuje Was czerwcowe dziewczyny mimo że jestem majowa (termin na 30;)) to przez to ze na koniec maja to chyba bliżej mi czerwcowo;)
Co do pakowania to wiadomo ze im prędzej torba czeka tym my spokojniejsze, tak samo z pokoikiem, prasowanem i wszelkimi innymi przygotowaniami.

Co do koszul to minimum dwie juz do leżenia w szpitalu takie do karmienia (może być tak że będziecie się bardzo pocic - przynajmniej tak miała znajoma i ona używała 4koszule!)

A pokoik zaraz pokaże
 
Sesi ale bys sexi wyglądała z ta pielucha miedzy nogami podtrzymana sznurkiem:-D

Ja osobiście torby jeszcze nie mam ha ha, za pierwszym razem to po 32tc bylam spakowana a teraz zaraz 36tydz i dupa:-/

Cześć Ami Ga nas tu więcej z majowym terminem;-)
 
Ja prawie prawie spakowana, brakuje jakiś drobnych rzeczy.
Koszul biorę dwie i liczę ze do porodu dadzą mi szpitalna jak poprzednim razem.
 
Ja torby jeszcze nie pakuję, stwierdzam że mam czas.
Teraz czekam na kołyskę od tygodnia i jakoś do mnie dotrzeć nie może :wściekła/y:, a miała być w środę wysłana kurierem.
 
ja już też spakowana, koszule mam dwie w tym jedna do karmienia ( po pierwszym porodzie pokarm miałam na 2 dobę dopiero), do porodu szpital daje swoje jednorazowe koszule;)
 
oj po porodzie poci sie czlowiek jak nie wiem.. i mi strasznie zimno bylo.. jak pamietam otwarlam na fuull wszystkie kaloryfery na sali w szpitalu.. u mnie wszystko wyglada tak ze .. dla siebie nie mam nic... dla malego wypralam kilka ubranek ostatnio... pokoik - w stanie surowym... :D dziewczyny do czerwca jeszcze duzo czasu ;)
 
reklama
Jeśli chodzi o torbę do szpitala nam położna na szkole rodzenia mówiła żeby była gotowa 3,4 tygodnie wcześniej. Moja jeszcze nie spakowana ale zrobię tak jak dziewczyny przygotuje wszystko w jednym miejscu potem tylko na sam koniec wrzucę wszystko do torby :)
Koszul biorę 3 szt. w tym dwie typowo do karmienia :)

a pokój wygląda jak składzik więc nie będę się chwalić :)
 
Do góry