reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów !

reklama
haha Czoperka mnie te naklejki na prawdę stresują.. będę kleić w ten weekend.. ciekawe, co będzie :-) normalnie ołówek, cyrkiel i trzęsące się ręce.. mój mąż powiedział, że on nawet nie chce się do tego zbliżać, bo się boi, że doprowadzę go do szału latając dookoła, jak wariatka i krzycząc "nie tutaj! centymetr w prawo! krzywo!".. biedak :-D a więc wszystko w moich rękach :-)
 
Kaliiia kobiety czasem mają więcej cierpliwości do takiej roboty, choć wiadomo są wyjątki i faceci co dają radę.
Znam kumpli co nawet ścian nie pomalują, mój M całe szczęście do nich nie należy, ale znowu robota musi nabrać mocy prawnej, a wiadomo to musi potrwać :-D Ale lepienie naklejek, malowanie wzorów zostawia mi, no i niestety sprzątanie po remoncie też.
 
inzagata moj S tez komoletnie wszystko robi sam (no...poza sticte fachowymi sprawami) ale ja sie z niego zawsze smieje, ze jak mężczyzna mowi, ze cos zrobi- to zrobi. I nie trzeba mu co pol roku przypominać; )
 
Moje drogie Panie :) udało sie ukonczylismy dzisiaj pokoj dla naszej księżniczki :) jestesmy gotowi i czekamy na nia :) teraz tylko został szybki i bezbolowy porod !:)
Oto nasze dzieło :) ImageUploadedByForum BabyBoom1431812010.102760.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431812010.102760.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431812010.102760.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 260
Śliczny pokoik Koronka, dopiero teraz widzę :)

Z racji tego, że Adaś nas postraszył, a teraz daje trochę czasu, też ukończyliśmy z grubsza naszą sypialnie. Na razie będziemy testować patent z dosuwanym łóżeczkiem i materacykiem na wysokości naszego łóżka + na górę pójdzie przewijak, żebym się nie musiała schylać do przebierania. Zobaczymy jak zadziała :)

DSC09694.jpg
 

Załączniki

  • DSC09694.jpg
    DSC09694.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 251
reklama
Do góry