reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój maluszka

Golden faktycznie piękne te meble. Dobrze, że nie spodziewam się dziewczynki, bo chyba bym nie przeszła obok...
Na szczęście dla chłopca mi jakoś nie leżą, albo tak sobie tłumaczę, bo ceny są równie powalające...:baffled:
chyba zacznę już zbierać na wypadek dziewczynki następnym razem :-)
 
reklama
meble cudne - chyba mojemu stolarzowi je pokaże. Ale jakos tak aby ceny nie widział :) Ja chce szafe komode i moze szafeczki cos w tym stylu
1.jpg2.jpg
 
Hej!:-)


Buziak myślę, że tą historią podbiłabyś serca milionów telewidzów;-)


Ja jestem na etapie wyboru łóżeczka i tak się zastanawiam czy to wymóg, żeby łóżeczko było w takim samym kolorze jak meble w sypialni? :) mojemu mężowi spodobało się takie łóżeczko,a my będziemy mieć meble w kolorze bukowym... mam teraz dylemat, bo w sumie też mi się to łóżeczko podoba:confused:

2108697333
 
zaza - łóżeczko to chwilowy mebel wiec bierzcie jakie sie Wam podoba a nie do czego pasuje serio. Ja tak wybierałam, kombinowałam a dzieciak podrósł i mi poobgryzał łózeczko tak jakby królka tam wsadził:szok: i tyle było ładnosci:-D



to co do TV sie jednak pakowac??? ;-)
 
w sumie to masz rację z tym obgryzaniem:-D jak dzieciak zje kolor, to akurat się zgra z meblami z sypialni:-D

i tak - pakuj się, pakuj, będę cię oglądać codziennie:-D
 
No i jestem...

[video=youtube;XQcVllWpwGs]http://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs&feature=player_embedded[/video]

mojemu Rafalowi pokazalam ta reklame i tam takie ciemne dziecko tez jedzie i mlody krzyczy: Mama paaaatrz Rafał ! :D:D:D a naprawde podobnie wgladal jak mial jakies poltora roku :D

Tak pójdę i opowiem im moją bajkową historię;-)

"Odkąd dowiedziałam sie, ze jestem w ciąży zasiadłam sobie na pewnym forum ciążowym. Wkręciłam sie w to tak bardzo, ze nic innego mnie nie interesuje po przebudzeniu jak zeby odpalic kompa. W chałupie bałagan, dzieci brudne i głodne, mąż krzyczy ze nie ma ze mną kontaktu bo ja wiecznie z laptopem na kolanach siedze. Cóż, muszę gdzies czerpac wiedze jak zwalczac zgagę czy jakiej firmy smoczki sie teraz poleca:tak:
Początkowo zdiagnozowano u mnie krwiaki, wiec musialam bezwzględnie lezec ..krwiaki minęły po tygodniu a ja leże 6miesiac i klikam na BB
:-D:cool:"
Miałabym sie czym pochwalic seeeeeeerio:happy2:




Podobniez te tańsze jak 150 zł to badziew!!! ;-):tak::tak:

Buziak historia zajebista. powiem Ci ze moja jakos dziwnie podobna do Twojej tyle ze bez krwiakow:cool::eek: dobrze ze nie napisalas ze dziewczyny na forum Ci zdiagnozowaly tego krwiaka bo to jest tez bardz czeste hihihi

a co do tej niani to ja mam tej firmy tylko starszy model( taki z zoltym kolorem i wygladajaca jak ta z baby ono)
NIANIA ELEKTRONICZNA ORAVA BM-4 NOWOŚĆ NAJTANIEJ (2108601621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jestem z niej bardzo zadowolona. byla czesto uzywana jak u mamy mieszkalismy, w sumie nawet do niedawna bo mlody u babci spi pietro nizej niz siedzimy my, albo jak on spi sam a my siedzimy na dworze na grillu i naprawde nic sie tam nie psuje, dziala bardzoladne. nawet sasiedke zlapala na drugim kanale hihi. oczywiscie mozna z nia chodzi i wsadzic baterie ale normalnie podlacza sie pod prad wiec baterie nie ida jedna za druga. zasieg tez ma dobry , ja ja polecam a za swoja zaplacilam 79 zl, teraz widze ze troszke drozsza ale tez ponizej 100 zl.no chyba ze mi sie trafil jakis wyjatkowy niepsujacy model :) wiadomo kamery nie ma i zadnych innych cudow ale slychac kiedy dziecko chocby po cichutku kwilic zaczyna. my z ta niania na wesele brata pojechalismy, mlody spal w hotelu 2 pietra wyzej a my na sali na parterze tanczylismy, niania stala na stole i jak mlody sie obudzil to sie zaczela na czerwono swiecic( bo wiadomo glosno tam bylo wiec dzwieku slychac nie bylo ale lampki sa) wiec sprawdzona w roznych warunkach:)
ide na sniadanko


Zaza bardzo ladne lozeczko:) my sie napalilismy na Klups Sarafi ale wczoraj znalazlam to i tez mi si epodoba

łóżeczko łóżeczka dziecięce BABY BOO+materac (2100224713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zaraz nas Macku opierniczy ze nie ten watek:zawstydzona/y::cool:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)

Buziak no baaa pewno :) hihhii ale by bylo :)

Ja jesli chodzi o akcesoria, monitorki i inne, to sie wycwanilam, pokupowalam z wyprawki te tanzsze rzeczy, teraz grube czekaja na portfel meza ;-)

Lozeczko tak po prawdzie tez mysle, ze nie musi byc jakos kolorystycznie dobrane, byleby sie Wam podobalo i bylo wytrzymale, bo jak sie Wam trafi przypadek taki, jak moja osobe ihhihi to lozeczko zzarte, szczebelki powywalane, ja musialam miec nadbudowane lozeczko przez dziadka, bo skoki przez plotki sobie robilam. Podsumowujac, po mojej siostrze jak nowe, po mnie, do wyrzucenia ;-)
 
reklama
Witam się i ja :-D
Już po śniadanku :-), całe szczęście że dziś mam dzień beż kłucia się bo już mi palce odmawiają posłuszeństwa :-(, niech to się już skończy :-(.
Buziak, a byś miała o czym opowiadać jeżeli chodzi o forum :-) zwłaszcza jeżeli chodzi o temat zaparć czy jedzenia :-p, zapewne telewidzowie by Cię pokochali :-D



a jeżeli chodzi o temat łóżeczek to ja bym chciała takie co później można przerobić na łóżko, moja siostra ma takie i naprawdę sobie chwali ma wymiary 140/70
3862753.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry