reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Odradzam

tak ogladałam chicco , ale wiem co mam o nich sądzić niby sa fajne . Podoba mi sie jeden z Chicco ale kosztuje 600 złoty i to za drogo ja bym swojemu takiej spacerówki nie kupiła . O 12 jadę popatrzeć do hurtowni a potem do sklepu Chicco i zapewno coś wybiorę

hajduga, a zerkałaś na allegro??? bo tam ceny są dużo, dużo niższe niż w sklepie... ja np. wózek który wypatrzyłam na allegro chicco, kosztuje 1200 zł, a w sklepie chicco- ponad 1500...
 
reklama
Oglądałam Chicco enjoy i ct 01 i niewiem na który sie zdecydować pomózcie mi w wyborze może któreś z was je posiada
 
Niekupiłam jeszcze bo okazało się że urodzinki beda po świetach ! Czy któraś z was posiada x-lander wersje x-go ???
 
hajduga ja nie jestem obiektywna w przypadku x-landera - delitima, brałabym w ciemno:-):-):-)
a widziałaś na żywca ten wózeczek? ciekawa jestem co wybierzesz;-)
 
kurde tak powiem Wam czytam i czytam co piszkacie .. i mnie moze tez by sie przydalo kupic jakis wozek.. mysle nad jakas leciutka mala spacerowka.. strasznie rzadko uzywam wozka. mala zazwyczaj chodzi .. a w sklepach jak nie idzie za raczke to np jedzie w wozku sklepowym :d ale rozejrze sie za jakas mala spacerowka i wam tez wkleje z pytaniem o opinie :D
 
Ja mam problem chce cos też kupic swojemu małemu tylko że siedzisko musi byc duże szerokie i głębokie bo jest troszke gruby i w tych standardowych spacerówka jest mu niewygodnie . A chłopak lubi wygode :-)
I dla niego kupie chyba własnie x-go ! Tylko niewiem gdzie jest sklep we Wrocławiu który ma takie wózeczki . Widziałm go w jednym ale tam był tylko jeden model :-(
Moze wy wiecie gdzie je dostane albo sklep gdzie jest naprawde duzo wózków róznych firm
 
hajduga ja dzwoniłam do przedstawiciela:tak:, po jeden wózek opłacało mi się jechać do Częstochowy, po xt, a parasolkę już sobie w sklepie w Rybniku odebrałam, i tak miałam upust;-)
jak napiszesz maila to na pewno dostaniesz szybką odpowiedź, kiedyś napisałam do nich w piątek o 22, a w sobotę o 8 dostałam odpowiedź zwrotną, na ich stronie znajdziesz wszystkie info
X-Lander - new adventures
 
A może posiadacie wózeczek Coneco solar ? Mi sie wydaje ze podnóżek jest troszke za wysoko ! Kubuś juz do niego dosiega ale niemoże postawić nóżek . On jest jakos tak dziwnie schowany
 
reklama
Do góry