reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

Dziewczyny nie wiem czy oszalałam ale kupiłam spacerówkę eh mam wyrzuty sumienia :( kupiłam Quinny zapp xtra ma kubełkowe siedzenie i mała już w nim leżała. Można ją już teraz używać po mimo że mala nie siedzi ale nie wiem czy dobrze zrobiłam może mogłam ją męczyć w gondoli jeszcze eh nie wiem
Powiem tylko tyle że Hubert jeździ tym właśnie wózkiem od kiedy skończył dwa miesiące i w żaden sposób to źle na niego nie wpłynęło... Ostatnio był badany przez ortopedę i nie zauważył żadnych niepokojących zmian względem kręgosłupa... Zresztą wózek też widział i nie wyraził sie o nim w jakikolwiek nie pochlebny sposób... Tak że myślę że żadnej krzywdy malutkiej nie zrobisz...(ale to tylko moje zdanie) Na koniec powiem, że malutki uwielbia swój wózeczek ( do gondoli nie da się już położyć, czyt: ryk!) nie poci sie w nim w czasie upałów a i ja jestem bardzo zadowolona bo wózek świetnie sie prowadzi i jest mega lekki, więc sama sobie radzę przy wnoszeniu go z dzieckiem do autobusu czy po schodach i nie muszę się nikogo prosic o pomoc... Tak więc polecam i mam nadzieję że i wy będziecie zadowoleni z użytkowania tego wózia... :-)
 
reklama
Anezram- też taki zamówiłam, za śmieszne pieniążki, fakt faktem używany, ale w bardzo dobrym stanie:tak: szczerze tylko taki brałam pod uwagę, co do spacerówek. Jakoś wpadł mi w oko, i chyba rzeczą, która o tym zadecydowała jest funkcja rozłożenia siedziska do spania :-)
 
Kurnia,to trzeba się zastanowić. Dobrze, ze mamy doświadczone mamy,bo bez Was jak bez ręki z takimi zakupami. :) Podsumowując - śpiworek, kombinezon i ewentualnie gruby kocyk? To na zimę?

Poszukam chyba czegoś na tablicy. :)

śpiworek to dobrze też gruby. ja kupilam gro company o grubosci 2,5 tog. jest mega ciepły i kocyk nie jest nam potrzebny
 
moncia dzięki :) mamy już wózeczek w domku i powiem tak nareszcie mamy miejsce w samochodzie jak gdzieś jedziemy mała zasypia dość szybko leży nie krzyczy a w gondoli zaczynała marudzić unosić się jestem zadowolona z wózka :) pożyczyłam od kuzynki fotelik maxi cosi do tego mam adaptery więc rewelacja. Tylko jeden minus kółka dość mocno hałasują jak się jedzie muszę się przyzwyczaić :)
 
Nie ma za co... :-) Mi też na początku przeszkadzały te turkocące kółka, tym bardziej że u mnie całe osiedle wyłożone jest kostką.Ale z czasem można się przyzwyczaić i ja juz nie zwracam na to uwagi.
 
dzieci sa rozne, jedne lubia spac w spiworkach, inne placza, moj sie sprawdza, a kupilam z kolekcji Petit Bebe Blue :-) oprócz tego jeśli wasze dzieci kladziecie same spac, to polecam pluszaka, owieczke z bijacym serduszkiem, imituje bicie serca a dziecko naprawde uspokaja sie i zasypia!
 
grubych śpiworków nie polecam, raczej śpiworki lekkie a ciepłe, ja kupiłam taki DREAMER PRESTIGE firmy FERETTI, ma specjalne właściwości dzieki którym dziecko ani nie zmarznie ani się spoci się, dla mnie to lepsze rozwiązanie niż gruby śpiwór i przy tym ciężki, owieczka słyszałam o niej fajna przytulanka
[h=1][/h]
 
reklama
Do góry