reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

Mam do sprzedania ubranka po mojej córce. Ubranka są większości firm Carters, First Impresions, które są wspaniałej jakości. Ubranka otrzymałam od rodziny z USA. Większość ubranek, z racji ilości, była użyta jedynie raz. Ubranka podzieliłam na wiek:
0-3 Miesiące Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
3-6 miesięcy Ubranka 3 - 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
6-9 miesięcy Ubranka 6 - 9 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
12 miesięcy Ubranka 12 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
ubranka zimowe Ubranka zimowe - Dzieci - Fotosik.pl

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to ceny są podane w opisie. Możliwość negocjacji !!!
Zapraszam na priva lub e-mail dominika_zakowska@wp.pl
 
reklama
Tak, feretti ma rzeczywiscie piekne wzory, wiec pod tym wzgledem bije wszystkie inne.:) moje dziecko w upalne dni tez nie spi pod kolderka, niczym wtedy nie przykrywm, jak w pokoju jest ponad 25stopni, to normalne. (btw. mam teraz roztrojenie jazni? IP powinno wszystko wyjaśnic, chociaz i IP mozna wg niektorych rozdwoic albo roztroic?) :/
 
marusiaczek - może i nie masz rozdwojenia jaźni (aczkolwiek zbieg okoliczności niesamowity), ale wypowiadasz się głównie w tematach wyprawkowych/zakupowych, rzucając na prawo i lewo różnymi markami. Sorki, ale to nie wzbudza naszego zaufania... A dwa różne ip to nie problem .Ja mam dwa kompy w domu, w pracy czeka na mnie trzeci...;-)
 
Zamieściłam jeszcze ubranka po 4-7 zł. Dostępne pod linkiem:
Ubranka po 4-7 zł - Dzieci - Fotosik.pl
Zapraszam do zakupu wszystkich ubranek i negocjacji ceny. Kontakt: dominika_zakowska@wp.pl
Pozostałe linki:
0-3 Miesiące Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
3-6 miesięcy Ubranka 3 - 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
6-9 miesięcy Ubranka 6 - 9 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
12 miesięcy Ubranka 12 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
ubranka zimowe Ubranka zimowe - Dzieci - Fotosik.pl
 
ee? teraz raczej wszyscy providerzy mają stałe łącza, których IP się nie zmienia, więc to że masz w domu dwa kompy to nie oznacza że dwa różne IP:) proszę Cie:) w pracy to ja mam robotę, a nie pisanie na forach, jak sama pewnie zauwazylas pisze w wieczorowych porach.. kiedy jestem po pracy i po obiedzie i mam chwile dla siebie:) i jak sama zauwazylas, pisze o roznych markach:) pondato odpowiadalam tylko na pytanie, a do mnie pretensje? chyba troche nie fair..
 
marusiaczek - ale ja nie mam pretensji, wyjaśniłam tylko swój wpis. Może nie wiesz, ale osoba z którą rozwijałaś ten temat jest także nam obca na forum, stąd były wszelkie podejrzenia... i proponuję zakończyć ten temat.
 
rzeczywiście dziwinie to wyglądało, że osoby, które nigdy się nigdzie na kwietniówkach nie wypowiadały (przynajmniej ja nie kojarzę), nagle zaczęły mówić o pościelach ;-) po prostu było to podejrzane ;-)ale jeżeli to nie reklama tylko własny pogląd to ok ;-)
 
reklama
margot - chyba jednak coś jest na rzeczy, bo panie już na kilku wątkach ze sobą konwersowały (tak wiem, zbieg okoliczności;-)). Wystarczy spojrzeć na posty mamusi_muminka. O ile to panie, bo marusiaczek jakoś nie może się zadeklarować co do swojej płci (w załączeniu).
o co kaman.jpg
Sorki, nie mogłam się powstrzymać...
 

Załączniki

  • o co kaman.jpg
    o co kaman.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 55
Do góry