reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

Salam Aleykum!!

jejku jak fajnie ze i tu jestescie :) jestem muzulmanka, zona Egipcjanina i oczekujac naszego pierworodnego mieszkamy w Holandii, ale mam nadzieje ze uda nam sie za max. 2 lata przeprowadzic do Alexandrii inshAllah.

Kubra widze ze ty tez urzedujesz w wiatrakowie ;) jak bedziesz w okolicach Amsterdamu daj znac ;)

Umm Yasin salam sis :) mam cie i tutaj hahahah toczysz sie jeszcze??
 
reklama
salam.
waw jest mi milo ze wpadlam na takie forum hmd
jestem muzlumanka od8 miesiecy i mieszkam we Fracji. Milo by mi bylo poznac inne polki z wiary muzlumanskiej inchallah
bslamaaaaaa
 
Witam mam na imie Joanna chce zmienic moja religie ale jeszcze nie bardzo wszystko rozumiem i nie mam pojecia jak sie pozniej modlic ,prosze o pomoc,dziekuje
 
Witam jak juz pisalam wczesniej ,chce zmienic religie ale mam wiele pytan.Jestem z Warszawy ale mieszkam obecnie od 6 lat w Londynie.Prosze o pomoc bym mogla bardziej zrozumiec ta religie,pozdrawiam
 
reklama
Salam Alaikum :) Dziewczyny moze ktoras z Was mieszka w okolicy Willesden (Londyn)? Bardzo chetnie spotkalabym sie z kobitkami, ktore maja podobne poglady jak ja i chetnie podzielilyby sie wiedza o Islamie.
Serdecznie wszystkie pozdrawiam :) Kami.
 
Do góry