reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

as salam aulkum wa rhaamtullah wa barkakatuh mda-tak tak ummMarys

ummYasin kope lat co tam?

Witam nowe muzulmnaki

caluski
 
reklama
As salam aulkum wa rhaamtullah wa barkakatuh
Bardzo sie ciesze,ze jest takie forum,szkoda,ze go wczesniej nie odnalazlam.
Obecnie mieszkam w Londynie moj maz jest Egipcjaninem,mam przesliczna coreczke Yasmin (za miesiac konczy roczek).
Troche czuje sie samotna nie mam zbyt wielu znajomych,przeprowadzilam sie nie dawno do Londynu.
Bardzo chetnie poznam nowe dziewczyny.Mieszkam w dzielnicy Queens Park,dajcie znac z mila checia sie spotkam:-)
 
witam capricciossa :) bardzo chetnie spotkam sie z toba. mieszkam na pograniczu kensal rise i willesden. wysylam ci moj nr telefonu na pw. serdecznie pozdrawiam. kamila.
 
Najlepsza Polska stronka na temat islamu jest...
Planetaislam.pl

:no:
Salams Siostrzyczki,
Wiem, ze najwiecej Polek wchodzi na strone planetaislam, dlatego musze Was ostrzec.
To nie sa prawdziwi Sunnici czy Szyici, to Wahhabici!!!!
Niestety wiekszosc Sunnickich Meczetow w Europie zarzadzana jest przez Wahhabitow. Niektorzy z nich robia pranie mozgu :-( Twierdza, ze chrzescijanie, to khafer- niewierzacy, od ktorych trzeba trzymac sie z daleka. To nieprawda! Na poczatku Koranu jest zapisane, ze jestesmy ludzmi jednego Boga, jestesmy bracmi.

Przyklad z planetyislam: twierdza, ze mozna przecierac skarpetki podczas wudhu. Prawda: Wsrod Sunnitow i Szyitow jest to NIEDOZWOLONE; wyjatek stanowi jedynie ekstremalna sytuacja tj. wojna.
Zobaczcie co wypisuja o swinkach, gdyby to byla prawda to wieprzowina bylaby sopla soli...

Wszystkim Siostrom zycze milosci i sily w sercu, spokoju umyslu w tym Swietym Miesiacu.
Ramadhan Kareem :-)
 
Ostatnia edycja:
witamy kornelek2006 :) to forum chyba obumarlo... a gdzie mieszkasz? bo jak w londynie, to sporo poznasz tu sisterek :) ja z poczatku pesymistycznie podchodzilam do poznawania konwertytek przez internet... musze przyznac, ze nie mialam racji, poznalam wspaniale siostrzyczki na forum shiaislam.freeforums.org • Strona główna forum . niestety nie znam sunnickich stron, wiec tu moze jakas druga siostra sie udzieli...
 
Salam aleikum siostry. Szukalam jakiegos forum by moc otwarcie o cos zapytac bo to bardzo krepujacy i pwoazny problem dla mnie jako muzulmanki. Otoz noszac hidzab mam powazne problemy, glownym z nich jest przegrzewanie sie ciala. Lekarz mi powiedzial,ze jest to normalne jako ze przez stopy i glowe nasze cialo reguluje temp. itd.. Mam z tym problem dosc na tyle powazny,ze wiecznie chce mi sie pic (w Ramadan wole nie wychodzic z domu by nie wkladac hidzabu) i z goraca ktore we mnie narasta w pewnym momencie robi mi sie fizycznie SLABO.niejednokrotnie mdlalam z przegrzania. U meza w Iraku gdy bywalo ponad 50 stopni takze wolalam nie wychodzic z domu nawet wieczorami, byle tylko nie wkladac hidzabu, ktory UWIELBIAM nosic, kocham zakrywac swoje cialo by miec je tylko dla meza i Boga,ale problem stal sie tek krepujacy i utrudniajacy zycie ze placze wieczorami i nie potrafie znalezc pomocy ani rady na ten temat nigdzie :( pomozcie!
ps.jestem z Sheffield wiec jesli ktoras siostra mieszka w okolicy s61 chetnie poznam :) mam dwoch synkow 4 letniego i 2 tygodniowego :) pzodrawiam :*
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny. Jestem jeszcze młoda i o przyszłości nie myśle poważnie jak to każda nastolatka ale jeśli chodzi o zwiąski to dla mnie to jest ważne. Przeprowadziłam sie z rodziną do Anglii jakies 3 lata temu i nie dawno poznałam fajnego chłopaka który pochodzi z Afganistanu. Kiedy z nim zaczęłam chodzić, również zaczął się okres ramadanu wiec wtedy sie dowiedziałam że on jest muzłumaninem. Ja go bardzo kocham i planuje z nim przyszłość ale jest mi trudno ponieważ nie chce zmieniać mojej religi (jestem Katoliczką) co dla niego to nie jest problemem ale ja to przeczówam że te 2 religie nie mogą ze sobą współpracować :( chociaż nie jest takim wieżącym bardzo bo złamał kilka krotnie zasady ramadanu ale nadal utrzymuje swoją tradycje no i wiadomo że będzie chciał podtrzymywać. W mojej miejscowości wiem że są 2 albo nawet i chyba 3 polki muzłumanki ale nie miałam okazji z nimi pogadać a nawet je nie znam więc chciała bym z jaką popisać czy na gg albo skype. mój skype to beata.w96 a nr gg to 31415882. Prosze o najszybszy kontakt i z góry dzieki :)
 
Waleykum Salam :-)

Danielle, nie musisz zakrywac stop, jezeli Ci to pomoze. Aisha twierdzila, ze kobieta moze miec odslonieta twarz, rece i stopy. Nie wiem czy wierzysz w Hadisy czy nie... (Niektorzy Muzulmanie maja watpliwosci co do autentycznosci Hadisow, poniewaz nie byly autorstwa Proroka(pbzn). A jak zakrywasz glowe??? Uzywasz tylko bawelny czy poliesteru? Ja gdy wychodze do sasiadki czy do sklepu na rogu zwiazuje wlosy w kok i tylko lekko narzucam chustke na glowe i jeden koniec zarzucam na plecy. Mniej wiecej mozna nazwac to styl iranski, ze tak powiem- jest dla mnie najwygodniejszy, niestety czasem moze zsuwac sie i odkryc troche wlosow... Moze powinnas wejsc na youtube i dobrac sobie styl zakladania chusty. W Twoim przypadku nie polecam chusty pod chusta. A w lato zakladam lekki sweterek z jedwabiu i bawelny albo lniane biale marynarki.
I jeszcze jedno... wychodz, Kochana, wychodz z domu jak tylko sie da! Nie dawno urodzilas Dzidziusia i nie chcesz, zeby baby blues przerodzil sie w depresje?
Serdecznie pozdrawiam.
 
reklama
Czesc poszukuje przyjaciółek Muzułmanek z okolic Surrey aby miec blizszy kontakt i przyjaciolek z Londynu:-)tak aby poplotkowac czasem na necie, zgłoście sie prosze
 
Do góry