reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG, czyli jak dochodzą nasze ciała i psychika po porodzie, baby blues itd.

reklama
teraz jak już nie karmie chce sobie kupić jakieś witaminy na te włosy, co radzicie?

No i mam pytanie od tygodnia juz nie karmie piersią, kiedy moge sie spodziewać okresu? I Czy bede musiała odczekac ileś cykli żeby sie wybrać po jakieś tabletki anty..?
 
agnes ja wciąż karmie piersią... a miałam już dwa razy @ i owulacja ruszyła pełną parą (lekarz pogroził mi palcem :-) i zalecił wstrzymanie się z kolejną ciążą do kwietnia przyszłego roku hihi)
 
g_agnes - ja nie karmię już 2,5 miesiąca a okresu ani widu ani słychu, wybieram się na cytologię na początku listopada i ogólny przegląd więc się dowiem co i jak, bo zaczynam się niepokoić.
 
agnes ja okres dostałam w tym samym tygodniu w którym znikł mi pokarm.
Na włosy używam tabletek Vitapil, ale czy są skuteczne jeszcze nie wiem...

A tak na marginesie dziś robiłam test ciążowy :sorry2: ale jedna krecha :cool2:
 
Ja jeszcze karmię i okresu nie ma. Kiedyś się nawet zastanawiałam czy nie zrobić testu ale objawów ciąży brak jakichkolwiek, więc odpuściłam.
 
reklama
Dziewczyny!!
Macie jakiś świetny sposób na... CYCKI? :D Ja miałam zawsze malutkie A i po skończeniu karmienia i zmniejszeniu się do poprzedniego rozmiaru wyglądają fatalnie. Wczoraj miałam taki traumatyczny dzień w związku z tym, że zaczęłam czytać o ostrzykiwaniu Macrolane ( i tak mnie nie stać) :))
 
Do góry