reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w interpretacji

AlusiaR3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2023
Postów
30
Hej! W poniedziałek po wizycie od ginekologa wyszłam przestraszona z gabinetu. Pani Doktor oczywiście mówiła, że nie mam się czym przejmować, jednak dała mi skierowanie na NFZ na badanie prenatalne. W skierowaniu na badania prenatalne Pani wpisała, że zarodek ma cechy cystic hygroma. Oczywiście po wyjściu z gabinetu troszkę się naczytałam na ten temat… W poniedziałek był 10 + 4 tydzień ciąży. A fałda karkowa wydaje mi się naprawdę duża. Choć przyznam szczerze - nie za bardzo wiem jak odczytywać wyniki. Dziecko na ten dzień miało 34 mm. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? I okazało się, że jest wszystko dobrze? Badania prenatalne mam 20.02 - bardzo dłuży mi się ten czas.
 
reklama
Już zadawałaś to pytanie. Nie otrzymałaś odpowiedzi?
Zadałam pytanie błędnie - podpięłam temat pod przezierność karkową, co inne kobiety mogło wprowadzić w błąd. Chciałam naprostować, a jednocześnie dowiedzieć się więcej, gdyż nie znalazłam kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji.
 
Zadałam pytanie błędnie - podpięłam temat pod przezierność karkową, co inne kobiety mogło wprowadzić w błąd. Chciałam naprostować, a jednocześnie dowiedzieć się więcej, gdyż nie znalazłam kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji.
Nie wprowadziłaś w błąd, każda z nas, w tym moderatorka, zweryfikowały pojęcie, bo przezierność karkowa ma inną nazwę. Otrzymałaś odpowiedzi co do cystic hygroma, czyli naczyniaka/wodniaka. Jak przeszukasz forum, to jest kilka wypowiedzi dziewczyn, choć niezbyt wiele.
 

Podobne tematy

Do góry