reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w zostaniu mamą

reklama
Witam jestem tu nową wraz z mężem staramy się o dziecko od trzech lat A nie stać nas na in vitro i zastanawiamy się nad wyjnajeciem surogatki czy to jest dobry pomysł poradżcie coś bo jestem w kropce i bardzo chcemy zostać rodzicami
No ale jak? Na in vitro nie stać a na surogatkę tak?
 
Witam jestem tu nową wraz z mężem staramy się o dziecko od trzech lat A nie stać nas na in vitro i zastanawiamy się nad wyjnajeciem surogatki czy to jest dobry pomysł poradżcie coś bo jestem w kropce i bardzo chcemy zostać rodzicami
Nie wiem w jakim kraju mieszkasz, ale w Polsce surogacja jest nielegalna ;)
 
No ale jak? Na in vitro nie stać a na surogatkę tak?
Open your mind, everything is possible. The spoon doesn't exist.
😁
Może autorka postu ma opcje na darmową surogatkę 😏
Screenshot_20240313-113303_Chrome.jpg
 
Jeżeli kobieta zrzekłaby się praw to ojciec byłby wtedy pełnoprawnym opiekunem. Także mogliby razem wychowywać to dziecko, on jako ojciec i ona jako jego partnerka.
Ale to ojciec a nie matka. Mogłaby z czasem przysposobić, ale na początku nie miałaby żadnych praw do dziecka i nie mogłaby o nim decydować bo to obca kobieta.
 
reklama
Ale to ojciec a nie matka. Mogłaby z czasem przysposobić, ale na początku nie miałaby żadnych praw do dziecka i nie mogłaby o nim decydować bo to obca kobieta.
Ojciec by decydował, w porozumieniu z nią. Jeżeli matka oczywiście zrzekłaby się praw. Tylko, że dla mnie to i tak brzmi jak jakiś kosmos. Pozwolić partnerowi uprawiać seks z inną kobietą, tylko po to aby mieć dziecko.
 
Do góry