reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy

Dołączył(a)
25 Grudzień 2022
Postów
5
witam, proszę o pomoc…

tabletki antykoncepcyjne biorę od kwietnia 2021, na poczTku występowały krwawienia, gdy wszystko się regulowało, potem wszystko ustało i pojawia się tylko batdzo regularnie KRWAWIENIE Z ODSTAWIENIA - dosyć obfite, zakrzepy, jasnoczerwone, ale nie boli. 8 dni temu chłopak zrobił mi palcowke, która spowodowała u mnie ból i malutka ranę przy wejściu do pochwy. przy następnych razach odczuwałam przez nią dosyć dyskomfort przy bardziej intensywnym współżyciu, raz kazałam aż partnerowi wyjść. ostatni raz współżyłam w czwartek (przyznam, ze był to dosyć seks bardzo na szybko, bardzo krótka gra wstępna itd. mogłam nie być wystarczająco nawilżona…..). Dzisiaj, dwa dni po stosunku (stosunek czwartek ok 17, dzisiaj zauważyłam to około 12) zobaczyłam na majtkach śluz z żółtymi „glutami” i jasniutka krew. potem wytarlam się i był śluz przezroczysty i jedna niteczka krwi. za chwile oddałam stolec, gdy wytarlam się po tym to tej krwi było więcej. przezroczysty śluz podbarwiony jasnorozowa krwią i krew w formie gluta. po tym krwawienie kompletnie ustało. dodam, że krwawienie z odstawienia wystąpiło bardzo regularnie - 10 grudnia, trwało do 14 grudnia - bardzo obfite, zakrzepy itd. jak zawsze, jak w zegareczku. 16 grudnia współżyłam pierwszy raz po zakończeniu okresu (wtedy tez partner zrobił ta intensywna palcowke, od której pojawiła się ranka). dodam, ze współżyje z partnerem od dwóch meisiecy bez prezerwatywy. „praktykujemy” tabletki antykoncpeujne dwuskładnikowe TEENIA. przyjmuje je regularnie i stosunek przerywany. czy jest możliwe, ze wystąpiło krwawienie implantacyjne? dodam, ze mam tylozgiecie macicy, a partner problem z jadrami (w marcu będzie miał zabieg, ma żylaki, podwyższona temperaturę tam). dodam, ze gdzieś od soboty wievzorem zauważyłam, ze często drapie się po pochwie, coś mnie tam co jakiś czas uwiera - ale przyznam, ze ja nie zwracałam na to uwagi, dopóki mama nie zwrocila mi uwagi i zapytała, czy wzzystko w porządku, bo cały czas coś tam poprawiam. aha i kiedy spostrzegłam krwawienie, to pezed tym odczuwałam jakby rwanie pochwy, kiedy byłam w spoczynku, które ustawało gdy zaczynałam się ruszać. test mofe zeobic dopiero 27 grudnia. nigdy wcześniej nie występowało u mnie owakie krwawienie plamienie pozdrawiam!
 
reklama
Bierzesz tabletki, więc to nie było krwawienie implantacyjne. Bardziej prawdopodobnie złapałaś infekcję. Idź do lekarza.
A krwawienie może być z przerwanego naczynka w trakcie tej palcówki.
 
Bierzesz tabletki, więc to nie było krwawienie implantacyjne. Bardziej prawdopodobnie złapałaś infekcję. Idź do lekarza.
A krwawienie może być z przerwanego naczynka w trakcie tej palcówki.
bardzo, bardzo pani dziękuję za odpowiedz, wiele to dla mnie znaczy. w lutym skończę 20 lat i raczej nie myśle jeszcze o ciąży, dlatego zabezpieczam się tabletkami i partner w ogóle nie kończy we mnie. jednak zaniepokoiło mnie to. pójdę do ginekologa jak wrócę z wyjazdu. a jakaś pani mogłaby się jeszcze podzielić opinia? dodam, ze dzisiaj rano wstałam, wysiusialam się i na papierze znowu była bardzo bardzo delikatnie różowa wydzielina. potem - znowu nic.
 
Do góry