reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na obiad

reklama
Ja polecam nalesniki z brokulami i zoltym serem zapiekane lub z pieczarkami do tego sosik do cacykow pychotka polecam
 
to chyba o ten turecki sosik chodzi, co?


a tą sałatkę jak się robi? jakie jeszcze składniki?
 
Ja znam super przepis na nalesniki nadziewane

Moze podobne do agulek

Nalesniki wiadomo maka, mleko, jajko i troszke proszku do pieczenia i cukru wanikliowego (jesli ktos lubi, bo nie musi byc), upiec nalesniki i zostawic do wystygniecia, nastepnie przesmazyc na patelni pieczarki, albo jakies inne grzybki. Na ostudzonego nalesnika polozyc plasterek szynki, plasterek sera zoltego i lyzke pieczarek, nastepnie nalesnika zlozyc w kieszonke :) i otoczyc w jajku i w bulce tartej (jak kotlety). I smazymy na zloty kolor. Pysznosci !!!! Mozna tez na wierzch polac sosem (a przepis na ten sos do cacykow gdzies mam ale musze poszukac).

Polecam SMACZNEGO
 
tzatziki (cacyki) robi się z jogurtu naturalnego, czosnku i świeżych ogórków i z tego co pamiętam to ten sos pochodzi z grecji

Tak na oko to biorę kubek jogurtu, 2-3 ząbki przciśniętego czosnku, kawałek ( ok 5 cm) ogórka startego na drobno i odciśniętego z nadmiaru wody. Doprawiam solą i pieprzem.
 
reklama
a ja poproszę o przepis na canelloni, myślałam żeby z kurakiem zrobić, ale znacie jakiś fajny farsz, to czekam ::)
 
Do góry