reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod-blizniakow-Matyldy i Bartlomiejka:::( w 19 tc

Dziewczyny wszystkim, które utraciły swoje maleństwa współczuję,tym które utraiły bliźnięta - podwójnie. Ja całą ciążę drżałam o moje maluchy, też w tej ciąży wiele przeszłam ale nic to w porównaniu do Waszych cierpień(")(")
 
reklama
jaga tak bardzo mi przykro:( Dla Twoich kruszynek (*)(*)

Dawno nic tu na wątku nie czytałam, a teraz jak tu wróciłam to i wszystko do mnie wróciło:( Cały ból, pytania: dlaczego?
Jaga życzę Ci dużo wytrwałości, wiem że teraz ciężko Ci o tym myśleć, ale... kiedyś będzie dobrze. Nie zapomnisz nigdy, ale życie da Ci kolejną kruszynkę... tylko ta myśl w tamtych trudnych chwilach mnie ratowała - Julci przestało bić serduszko w 29tc:(
 
Współczuję Ci jaga i mam nadzieję, że jeszcze będziesz szczęśliwą mamusią.
[*]
[*] dla Twoich Aniołków. Trzymaj się ciepło
 
Kochane dziewczyny,wspolczuje wam bardzo i nie potrafie zrozumiec dlaczego tak sie dzieje....to takie niesprawiedliwe :( trzymam mocno kciuki aby kazda z was urodzila zdrowe i sliczne malenstwo :) nie traccie nadziei
[*][*][*] swiatelka dla wszystkich aniolkow
 
Światełka dla wszystkich Aniołków(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*).........

Boże dlaczego zabierasz nam nasze ukochane dzieciaczki, dlaczego??????????????????????????????

Kocham Was moje Skarby- Mamusia(*)(*)
 
mam nadzieję, że się jakoś trzymasz. ja w 15 tygodniu ciąży straciłam swoje dzieciątko. jestem już 4 tydzień z pustym brzuszkiem :-( i chociaż ból w sercu jest straszny staram się nie poddawać. będzie dobrze. musi być... zasługujemy na to by być mamusiami. tulę Cię mocno do serca i modlę się o nasze maleństwa.
 
reklama
Do góry