reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród i ginekolodzy w Sosnowcu

Elita82 masz więcej info o tej szkole rodzenia? może jakąś stronę internetową?? a nie wiesz jakie warunki musisz spełaniać żeby się tam dostać?? czy np. trzeba być pierworódką albo mieszkać w S-cu? chętnie bym poszła do takiej szkoły pomimo iż to moje drugie dziecko będzie....
 
reklama
Elita82 właśnie doczytałam że też jesteś z Dąbrowy Górniczej więc jedno z moich pytań chyba odpada czyli ja też mogłabym się zapisać ;D ale było by fajnie tyle że ja rodzę w styczniu więc chyba powinnam jeszcze poczekać...
 
Lisi, ja bym Ci radziła zapisać się już teraz, bo szpital w Sosnowcu przeżywa prawdziwe oblężenie i czym później się zgłosisz do szkoły rodzenia, tym większe prawdopodobieństwo, że nie będzie miejsc.
 
Ja też radzę jak najszybciej się zapisywać bo sama zadzwoniłam tak z ciekawości około 4 m-ca i pielęgniarka od razu zapisywała mnie. Kazała przynieść ze sobą wygodny strój, ręcznik i wodę do picia. Z tego co wiem zajęcia odbywają się 2 dni w tygodniu od 13 do 15, tatuś jest zapraszany na 2 lekcje, na pozostałych jego udział jest "zbędny". Podobno bywa ciasno na zajęciach, dlatego tatusiowie tylko są na wg położnych najistotniejszych dla nich zajęciach. Co do strony www to znajduje się tu: Szkoła Rodzenia w Sosnowcu... ul 3 Maja 33
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedz i info tak też właśnie zrobię i dziś tam zadzwonię i zobaczę co mi powiedzą.... a czy któraś wie ile w sumie jest tych spotkań?? jak czytałam tam na stronce wo plan ma niby 7 części ale nie wiadomo ile każda z części ma spotkań... ciekawa jestem bo nie wiem czy będę miała z kim zostawiać starsze dziecko... ;D
 
dzwon:) podaj nazwisko i date porodu:) zapisy styczniowek napewno juz są ja dzwonilam okolo miesiaca temu i juz zapisywali grodniowki:)

nie trzeba spelniac jakis warunkow nic sie nie placi poprostu zadzwon i sie zapisz:) 32 2962212
 
Ja też radzę jak najszybciej się zapisywać bo sama zadzwoniłam tak z ciekawości około 4 m-ca i pielęgniarka od razu zapisywała mnie. Kazała przynieść ze sobą wygodny strój, ręcznik i wodę do picia. Z tego co wiem zajęcia odbywają się 2 dni w tygodniu od 13 do 15, tatuś jest zapraszany na 2 lekcje, na pozostałych jego udział jest "zbędny". Podobno bywa ciasno na zajęciach, dlatego tatusiowie tylko są na wg położnych najistotniejszych dla nich zajęciach. Co do strony www to znajduje się tu: Szkoła Rodzenia w Sosnowcu... ul 3 Maja 33

widze ze wyremontowali szpital super:)
 
Jeszcze raz dziękuję Dziewczyny ;D zadzwoniła, zapisałam się <jupi> ale wiecie na kiedy <szok> dopiero na 2-go grudnia..... hmmm.... to już będę w 34 tygodniu... ;oD ciekawa tylko czy dam radę.... hehe...
 
witam wszystkie przyszłe mamy
mam termin na 01.11.2009 :)
chodze do doktora dobrosza który przyjmuje w dwójce
ze względu na pierwszy poród przez cc mam rodzić też przez cc
obawiam sie tylko ordynatora który ponoć tam rządzi i może zakwestionować cc i kazać mi rodzić naturalnie
boje sie tego dlatego iż 10 lat temu urodziłam tam synka .Przeżycia koszmarne-ponad 22 godziny próby porodu naturalnego zakończone cc

może macie jakieś informacje jak jest w tym szpitalu teraz ?
moje gg 7271137:-)
 
reklama
rodziłam w Sosnowcu i wiem że za żądne skarby nie poszłabym tam 2 raz,wspominam fatalnie,atmosfere położna...do tej pory mam komplikacje po nacieciu
 
Do góry