reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród rodzinny

Cennik opolski:
*porod rodzinny -150zl, ale jesli jest zbyt wiele porodow to mozna o nim zapomniecniezaleznie od tego ile byscie chcieli zaplacic
*ZZO- 600 zł
*porod w wodzie- 300( ale tak naprawde to jest moczenie sie w pierwszej fazie bo do odbierania samego porodu w wodzie nikt nie ma tam uprawnien:laugh2::laugh2::laugh2:)
*szkola rodzenia w szpitalu- 150 zł, nie ma refundacji
*sala pojedyncza do porodu- bez oplat ale patrz punkt pierwszy
* sala poporodowa o " podwyzszonym standardzie"( czyt. pojedyncza z lazienka)- 30 zł za dobe

Jakies jeszcze pytania w kwestii bezplatnej służby zdrowia???:wściekła/y:
 
reklama
Esia - może miała pecha ciężko to przewidzieć a może na takich ludzi trafiła :))..ale wygladać powinno to inaczej , nawet u dentysty nie jesteś z kimś w jednym gabinecie ..

saly - w szpitalu w którym ja mam zamiar rodzić :
Poród rodzinny - 500zł
ZZo - bezpłatnie ( aż dziwne , ale pewnie brak anestezjologów , albo coś innego może się trafic )
A apartament ( osobna sala) 250 za dobe .. czyli jak w dobrym hotelu ..
szkoła rodzenia refundowana , ale tylko dla warszawiaków , inaczej 500zł

I gdzie tu bezpłatna służba zdrowia .. ha ha ..
 
My z mężem płaciliśmy 200zł a na karteczce darowizna ....:szok:
chciałam znieczulenie zzo ale brakowało anastezjologów w teń dzień normalnie rodzące przewijały się jak w fabryce :tak: więc miałam 100% naturalny poród ;-)
 
jak moja przyjaciółka rodziła w bielańskim to była na sali gdzie były dwa łóżka oddzielone parawanem .. wtedy mógł z nią ktoś być bo nie było innego porodu , ale gdyby był to nic z tego nie wiem jak jest w innych warszawskich szpitalach ..
No i tutaj nie ma nic za darmo .. chyba tylko na karowej nie płaci sie za rodzinny poród , a tak to wszędzie ..przykre to jest , bo jest mnustwo innych wydatków , ale co zrobić

Ja rodzilam w Bielańskim szpitalu na sali z dwoma łóżkami oddzielonymi parawanem-byl spory przemiał rodzących ale nie mialam problemow z obecnością męża na sali:tak:panienka za parawanem tez była z mężem:tak:i nie płacilam za poród rodzinny:baffled:
 
no tak państwowa służba zdrowia dobry żart!!
jak bratowa leżała w szpitalu i mimo że była już grubo po terminie i chcieli jej podać "żel" na wywołanie ktoś musiał przyjechać i przywieść jej na niego kasę bo najpierw trzeba zapłacić a potem będą wywoływać a poród rodzinny to koszt ok 250 zł no ale jest też traktowany jako wolny datek na rzecz szpitala :wściekła/y:
 
Ja rodzilam pierwsze dziecko w szpitalu miejskim w szczecinie i niestety mojemu mezowi niepozwolili byc przy mnie !!!jak sie zapytalam pana ordynatora dlaczego to powiedzial ze on niemusi mi sie tlumaczyc,ale niekucilam sie wtedy bo mnialam 18 lat i bylam przerazona porodem.Teraz zdecydowalam sie rodzic na uni lubelskiej i bedzie mnie to kosztowac 50zl to nieduzo . Juz niemoge sie doczekac!!!!
 
reklama
Do góry