reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród siłami natury, sposoby łagodzenia bólu, porady i ciekawostki :)

reklama
One też rodzą na żywo:-p z tą różnicą że to ameryka i one odrazu dostają zzo nawet nikt się ich nie pyta czy chcą (chyba że same odrazu zaznaczą że nie chcą, na tyle odcinków tylko dwie się zdarzyły jak oglądałam do tej pory). Za dobrze mają te amerykanki gucio wiedzą o bólu porodowym....
 
Powiecie, że jestem nienormalna, ale sama chcę się przekonać jaki to ból. Nie zazdroszczę tym amerykankom, jak dam radę urodzić bez znieczulenia, to podołam wszystkiemu.... Taka masochistką jestem...
 
weronkazz bo tak nie będzie :)) nawet z zzo bo anestezjolog zadba o to żebys dostała na tyle słabą dawkę żeby czuć trochę

k8 od dawna piszę że ekstra jest temu podołać. To jak poznawanie siebie i swoich granic, wejście na everest. Jak się przez to przejdzie to wiadomo po co się jest matką i kobietą takie objawienie mistyczne :-D ale lekko nie bedzie
 
To chyba kwestia ambicji są jednostki ambitne bardziej i mniej i co kto woli ja lubię udowadniać sobie różne rzeczy. rzucić palenie z dnia na dzień, schudnąć 25kg i takie tam ale wiem, że będę błagać o znieczulenie ale mój m wie, że ma mnie zwodzić :-D
Asia tez chciała bez a pisała, że modli się o 4cm i znieczulenie ja też sie modlilam o te 4cm;-)
 
tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.
sprawdzimy sie babeczki juz niedlugo, ale w razie czego nie bede rozpatrywac znieczulenia jako porazke. chyba.
 
reklama
tydzień dwa przed terminem porodu z kompletem badań idziesz do szpitala. Musisz dowiedzieć się jak jest u was. Dostałam kartkę z wywiadem i w razie potrzeby anestezjologowi z dyzuru wystarcza.
 
Do góry