reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród - tak wyglądało to u nas

dobrze że możemy poczytać o waszych porodach:tak: zawsze można się dowiedzieć co rodzącą może spotkać:tak:
dziewczyny jesteście dzielne:yes:
 
reklama
madzia
czyli mąż troszkę się spóźnił ?
ale ważne, że nie był głodny :-D


mnie łyżeczkowali po 1 porodzie
pamiętam jakie to było dziwne uczucie :baffled:
myślałam, że mi ta łyżeczka do butów wyjdzie gardłem :eek:
 
w moim porodzie na prawdę nie byłoby czym straszyć ;-)

mam nadzieję, że 2gi nie będzie gorszy :tak:
 
Dzielne mamusie :tak:

Czego sie nie robi dla maluszka.

Moj pierwszy byl okropny, drugi cudowny, ciekawe jaki bedzie teraz.

Magda Ty rodzilas na bemowie?
 
Jezu ....te relację nie dla mnie, wczoraj się zaczęłam panicznie bać, aż musiałam od forum odejść i właczyć jakiś głupi film żeby nie myśleć o porodzie. Tłumacze sobie że jeden dzień, albo pare godzin i mamy naszego kochanego Boryska...ale psychika ze strachu wymięka. :szok:
 
A ja już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę nasze maleństwo. Zazdroszczę dziewczynom, że mają dzieciaczki już przy sobie. Nam narazie muszą wystarczyć kopniaczki:tak: .
 
Dzielne mamusie :tak:

Czego sie nie robi dla maluszka.

Moj pierwszy byl okropny, drugi cudowny, ciekawe jaki bedzie teraz.

Magda Ty rodzilas na bemowie?


Anija - rodziłam na Bródnie.
:tak: Ja nie mogę się doczekac Waszych opisów. Nie taki diabeł straszny. :-) Napewno to samo stwierdzicie, jak będziecie mogły już przytulić Wasze maleństwa:tak:
 
reklama
Do góry