reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

hej laskil nie było mnie, byłam w łodzi. od wczoraj jestem Panią Magister ;) jestem taka szczęśliwa, że pomimo Hesi udao mi się dokończyć pracę i się obronic.

Aniołek, ciebie widzę czeka to samo, haha. Bedzie cool zobaczysz. co do pieluszek, to mojej dobrze sluzyły happy, tyle, ze wycięcie na pępuszek nie było ważne, bo mojej niuni pieluszka po urodzeniu sięgała prawie do cycuszków. taka była malutka. przez 1 dwa mesiące uzywałam pampers premium care, i active baby. ale były bardzo drogie, wiec przestałam i szukałam innych. trafiłam na dade, ale nie byłam z nich do końca zadowolona, bo bardzo czuć siuśki przez nie. wiążąc się z tym proszkiem w środku wydawały specyficzny zapach, który mi osobiście przeszkadzał. pozniej zaczęłam uzywac z rosmanna babydream, i są super. najpierw 2 używałam, to mają dokładnie taką samą siateczkę jak pampers premium care, że luźniejsza ku[ka spokojnie się ładnie wchłonie, a teraz mam 3 i są podobne do zwykłych pampersów. jestem bardzo zadowolona, choc uzywam ich sporadycznie, częściej na noc, czy na wyjscia, bo generalnie uzywamy wielorazówek i otulaczy ;)

larvunia zdjęcia cudo. misia sie już tak zmieniła, że hej ;)

aga - moja miała na samym początku kolki od wit D w ampułkach, bo to taka oleista substancja, ale odkąd dawaliśmy jej kropelki na receptę D witum chyba, to nie miala więcej kolek ;) ale zbiłam te kropelki, wiec pojechalam do apteki, i generalnie nie mozna w plynie sprzedawać bez recepty, ale teraz weszla jakas nowosc, normalnie kroplekach, za 14 zł, w buteleczce i nie ma zadncyh hec ;) no ale moja to juz stara baba, wcina jabłuszko, marchewkę, , tuskawki i porzeczki z ogrodu, a dzis bedzie jabluszko z brzoskwinka, więc nie mam co narzekac. ;)

kasiulem, fajnie ze mła juz sie czołga, moja jest bardzo silna, juz prawie siada, ale pelzac nie chce i na brzuniu tez nie chce lezęc...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Future gratulacje!! Dobrze, że masz juz to za sobą. Ja tydzień temu miałam postępowanie kwalifikacyjne w pracy i jestem n-lem kontraktowym, kamień spadł mi z serca, kiedy dostałam zaświadczenie, a przecież to była tylko rozmowa z dyrektorem i opiekunem, czyli nic takiego strasznego :))
larvunia zdjęcia pierwsza klasa, Misia przesłodka i ta duma w twoich oczach, super :tak: Widać, że wycieczka sie udała, a synek jaki zadowolony :-)

Aneczka ja płeć poznałam w 21 tc - tak na 90%, a w 22 tc (dokładnie 21tc + 5 dni) na 3d na 100% została potwierdzona, chociaż dr Rybski coś narzekał, że za szybko umówiłam 3d - ciężko mu było wszystko dokładnie dojrzeć.

Aniołek trzymam kciukasy, będzie dobrze! A na pewno lepiej mieć takie historie jak najszybciej za sobą. W sobotę to ja już mam zamiar tulić Franka!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa

Byłam dziś na ktg i skurcze wyciszyły się. Powoli nastawiam się na patologię w piątek i oxy :-( Jakos trudno mi sobie wyobrazić, że poród zaczyna się naturalnie - jakieś takie dziwne, niedobre przeczucie.
 
Future gratulacje dla świeżo upieczonej Pani Magister:-) Hmm jak to dumnie brzmi :tak: też chcę!
Mam nadzieję, że mi też się uda.. Choć jest tyle materiału, że wszystko się miesza w głowie..
Odnośnie pieluszek to mam próbkę dwójek babydream z Rossmana i faktycznie ta siateczka wygląda fajnie, oby tylko maluch nie miał uczulenia. Mam też dade 1 i tam też jest taka siateczka! No zobaczymy. W każdym razie dziękuję za porady. Już jestem dużo mądrzejsza:happy2:

mamaFranusia
czasem poród zaczyna się w najmniej przewidywanym momencie, więc kto wie, czy do piątku nic się samo nie ruszy. Może Franio też będzie mógł trzymać kciuki za mnie hihi :cool2:

larvunia, mamaFranusia
dziękuję za kciukasy.. przyda się każda sztuka :sorry2:
 
mamaFranusia mogę się tylko domyślać, jak się czujesz. Najlepiej jakoś tak sobie zorganizować czas, żeby o tym tak bardzo nie myśleć i żeby szybciej leciały te dni..
A powiedz boisz się porodu, bólu?
Ja jakoś na razie nie panikuję, ale chyba dlatego, że nie wiem co mnie czeka.. :blink:
 
dziewczyny czy do szkoly rodzenia jest potrzebna zgoda lekarza prowadzącego, bo na takie info sie na potkałam w necie jak numeru szukałam
 
Larvunia Misiaczek jest prześliczny! :***

MamoFranusia trzymam mocno kciuki!!! Nim się obejrzysz świat przewróci się na głowie i pojawi się dziecko....miłość do dziecka jest jak serce umieszczone po za swoim ciałem.... wiesz wreszcie co znaczy kochać... :))))
 
Aniołek no to się chwalę ;))))

iphone_pic 925.jpg iphone_pic 1261.jpgiphone_pic 1183.jpgiphone_pic 1240.jpgiphone_pic 1236.jpgiphone_pic 1243.jpgiphone_pic 1203.jpgiphone_pic 1039.jpg
pencil.png
 
reklama
Do góry