reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

reklama
qwa jak byłam w poniedziałek na wizycie zaczeła mi coś o szkole gadać tzn, czy wspominała i temat się urwał, nie dokończyła. a chciałam już się zapisać
 
Aga córeczka prześliczna! Pięknie napisałaś, teraz to już w ogóle nie mogę się doczekać :-)

Aniołek, staram się nie myśleć o bólu, tzn. już mi przeszło, wiem, że bez tego się nie obejdzie i na tym koncze rozmyslania :) Wcześniej trochę panikowałam, byłam na rozmowie z anastezjologiem o zzo, czytałam o wannie, pytałam położną o porody w wodzie itd., kupiłam olejek z weledy do masażu krocza, bo wkurzałam się na samą myśl, że w GW niemalże rutynowo nacinają pierworódki :) Teraz skupiam się na maluszku i myślę, że on ma tylko mnie i muszę mu pomóc przejść przez tą trudną dla niego drogę, no i teraz to ja bym wiele dała za skurcze :)

\Boję się tylko, że mój mąż nie będzie przy porodzie - w sobotę od rana do 2 w nocy nie będzie go :szok:

Do szkoły rodzenia też potrzebowałam zaświadczenie.
Lecę na ktg

milego dzionka laseczki!!
 
Future ja też myślę, że MamaFranusia tuli już synka.. Mam nadzieję, że u nich wszystko OK!

A ja nieskromnie powiem, że udało mi się obronić na 4 :-) mgr w kieszeni.. gorzej z pracą..

Miłego dnia dziewuszki
 
Future dzięki wielkieee Kochana. Czwóreczka super ocena :tak:

Pociesz się, że przynajmniej masz jakieś doświadczenie w zawodzie. U mnie z tym krucho,zaszłam w ciążę, gdy akurat nie miałam pracy, więc będę zaczynać wszystko od nowa. Mam nadzieję, że chociaż jakiś staż uda mi się zaliczyć. No ale chciałabym też pobyć jak najdłużej z dzieciaczkiem. A Ty kiedy masz zamiar wrócić do pracy? W jakim wieku będzie Helenka?:-) Buziolkii
 
ja musze wrócić od września, bo jestem nauczycielką, wiec od początku roku szkolnego. macierzyński kończymi się 15 sierpnia, więc akurat. Hesia bedzie miała 5,5 miesiąca. nie chcę wracać, ale moj zawód jest i tak dostosowany do potrzeb mam, i dość elastyczny ;)
 
Hej Kobiety!!
Ale mam zakręcony tydzień!! Nie mogę się pozbierać, a im bliżej powrotu do pracy (półtora miesiąca), tym mniej śpię i mam męczące sny z serii Pracowy HorrorSzoł!! Śni mi się, że Ala płacze w żłobku, a ja w pracy i w ogóle jakaś masakra!!

Najważniejsze jednak, że Alicja przybiera na wadze zdecydowanie lepiej, zajada mleczko z kaszka już bez problemu (Future dzięki za podpowiedź z LOVI :)) do tego obiadki z mięskiem i deserki (choć czasami cała ja ona i wszystko w koło jest utetłane
yes2.gif
), a do tego jeszcze cycuś jak dużo się da, a przy apetycie mojego maleństwa da się dużo :)

Aga badanie krwi jest robione dzieciom, które są tylko na piersi żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze. Na pewno też dostaniesz skierowanie jak Lenka będzie miała 5-6 m-cy. A swoją drogą to śliczna z niej pannica :) rośnie w oczach :)
A na bioderka idzie się jak niunia skończy 5 m-cy.

Larvunia
ale Michalinka podobna do Marcelka :) Śliczne masz dzieciulki!! A jak tam po kontroli w przychodni?

Future, Aniołek Gratulacje!! No, no... magister jak to dumnie brzmi :)

MamoFranusia Tobie też chyba już trzeba gratulować!! :-) Czekamy na wieści!!

aaaa... i najważniejsze!! załatwiłam chrzest, tak jak już pisałam w Katedrze! Zero problemu!! POLECAM!!!
 
reklama
Do góry