reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Mammi:) nic się nie martw też miałam takie kłucie i skurcze. Czasami miałam (i mam) wrażenie, że jak spojrze między nogi to sobie z Młodym rękę podam - tak się tam wierci i rączkami macha :-D dzidzia jest nisko i stąd to odczucie ;-)
 
reklama
MamoF. co do karuzeli jest świetna, my mamy taka, tylko, żę z rybkami. puszcza gwiazdki świetlne na sufit, Helenka ją lubi, i pwiem ci, że kupiłam na aukcji i dałam 61zł. używana, ale w rewelacyjnym stanie, też z pilotem, ale go nie uzywamy, nie mamy takiej potrzeby. szybko się też czerpią baterie, ale kupiliśmy akumulatorki, wiec dłużej dają radę ;)


aha, no wróciliśmy znad morza, Helena się świetnie czuła, fale jej się bardzo podobały, a w namiocie spała lepiej niż w domu haha. przesypiała całe noce, budziło nas słońce. wyjazd zaliczamy do bardzo udanych. czyli pierwsze wakacje zaliczone!
 
Mój mały bidulek przespał pięć godzin w nocy, a mi w tym czasie przyszedł pokarm. Juz wczoraj zapodalam dwie herbatki hippa i wypiłam sporo wody. Dziś jest lepiej.
Była położna, Franek waży już 4450! 250 w tydzien przybrał i wszystko ok. Powidziała, że maluszek może nie mieć wcale kolek, tylko to jest jego czas płaczu. I bądź tu człowieku mądry. Niesiaa masz rację, biedne te maluszki czasem.
I zmieniłam zdanie, kupię synkowi już teraz bujaczek, miałam kupic po 3 miesiacu, ale widze jak bujanko mu dobrze robi.
 
Katarinkaa super, że wszystko dobrze z córeczką. Taki usmiech w brzuszku to musi byc świetna sprawa. U mnie Franek nie chciał buźki pokazywać na USG :) taki wstydzioch mały.
 
Z tej radości kupiłam dzisiaj z mamą wózek ABC 3Tec. Jest taki śliczny!!! Wieczorkiem wstawię fotki. Trochę kosztował, mnie nie byłoby stać, ale mamie podobał się jeszcze bardziej i kupiła dla wnusi. :-)
Ale fajnie się to wszystko kompletuje! Mówiłam, że nie będę szaleć z różem, a tymczasem wszystko różowe!!!:-D
 
zazdroszczę wam tych przespanych nocek. my się budzimy średnio co 3 godziny. już się w sumie przyzwyczaiłam, ale chciałoby się pospać dłużej..

wczoraj byliśmy na szczepieniu i Maciuś przez miesiąc nic nie przybrał na wadze :( musimy przejść na butle. dostaliśmy jeszcze skierowanie na badania i dzisiaj pierwszy raz byliśmy na pobraniu krwi. troszkę popłakał, na szczęście po powrocie do domu humorek mu się poprawił, a teraz smacznie śpi :)
mam nadzieję, że wyniki wyjdą ok, bo trochę się martwię.. :-(
 
reklama
Do góry