reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Niemczech

Dzieki dziewczyny za odzew ;) za jakies 2 tygodnie chyba wybiore sie do szpitala, w ktorym planuje rodzic. Wypelnic papiery, porozmawiac o porodzie, zawsze to lepiej wczesniej zalatwic. Jestem aktualnie w 34tc takze 36 to chyba czas na odwiedzenie szpitala :)
 
reklama
Ja tez rodzilam ze znieczuleniem bo rodzilam ponad 30godzin i juz wytrzymac nie umialam. W dodatku pierwsze wprowadzenie bylo zle zrobione i musieli mi po raz drugi pozniej wbijac... Kregoslup boli mnie do dzis w tym miejscu i boje sie ze bedzie juz bolalo do konca zycia...:/ urodzilam 10 grudnia.
 
Hej kochane jest tu ktoś ?
Aktualnie u mnie 9 tydz , w przeciągu 2-3 miesięcy wyprowadzamy się z Polski do Niemiec ( buxtehude najbardziej nam odpowiada ) i tak , jak znaleźć tam dobrego ginekologa , jak wybrać najlepszy szpital , u mnie konieczne jest CC więc pytanie jak w Niemczech to wygląda jak z opieką po CC dla mamy i dzidzi czy podają mleka modyfikowane jeśli brak laktacji ( a po CC do 4 dni brak ) . Jest to moja 6 ciąża z czego 3, poród będzie , dzieci w wieku 8 lat oraz aktualnie 1.5 roku . Więc dla mnie konieczne ważne są wszelkie informacje aby nie iść do pierwszego lepszego szpitala i lekarza tylko wybrać naprawdę dobrze aby donosić i urodzić zdrowe dzidzi :)
No i boje się jak to w Niemczech jest po porodzie .... Wszędzie nacisk na sn i karmienie piersią ....a to wcale nie takie hop siup u mnie
 
Do góry