reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

tzn ja mam miec kogos poleconego, ale wlasnie nie wiem czy spotkanie we wrzesniu to nie jest za pozno...
Dzieki:tak:

nie czekaj, tylko telefon w dłoń :)
lepiej sie odezwać wcześniej, niż za późno.
Wiem, że polozne z Ujastka sa na prawde rozchwytywane, dlatego napisalam o tym 7mc, to samo mowily mi babki na dniu otwartym jak tam bylam
 
reklama
nie rozumiem Waszego wątku o położnych? czy chodzi wam o położną do porodu, czy na wizyty domowe już po?? bo jeśli te po to ja szybciutko wypełniłam deklarację w przychodni i mam zaklepane... myślę, że z tym nie ma żadnego problemu... Pozdrawiam.....
 
nie rozumiem Waszego wątku o położnych? czy chodzi wam o położną do porodu, czy na wizyty domowe już po?? bo jeśli te po to ja szybciutko wypełniłam deklarację w przychodni i mam zaklepane... myślę, że z tym nie ma żadnego problemu... Pozdrawiam.....

ja mówię o położnej do porodu
 
Ostatnia edycja:
Rodziłam silami natury w Ujastku w październiku 2010 r. i też miałam dylemat czy "załatwiać" położną.. nie zdecydowałam się na ten krok i trafiłam na wspaniałą położną p. Kingę. Wspaniała osoba, która pomogła mi przejść przez cały poród i mogę Ją polecić z czystym sumieniem.
 
Moje drogie:)
Byłam dzisiaj na wizycie w szpitalu w Ujastku i co?
Ujście otwarte na 2 cm, skurcze bardzo duże i dużo ich... ale jeszcze mam czekać do weekendu mimo że jestem 3 dni po terminie. Jak nic sie nie wydarzy to w poniedziałek po skierowanie na patologi i będzie prawdopodobnie poród wywoływany... <MAŁEMU wcale nie śpieszy sie na świat, mimo, że główką jest coraz niżej i coraz mocniej napiera na szyjkę - to ta cały tydzień tylko na 2 cm otwarta> No i powiem Wam jeszcze, że byłam ogromnie zaskoczona, bo gdy miałam już wychodzić dowiedziałam się że cały oddział patologii i położniczy nie ma wolnych miejsc.... Co za wysyp..:) Pzdr:)
 
nie rozumiem Waszego wątku o położnych? czy chodzi wam o położną do porodu, czy na wizyty domowe już po?? bo jeśli te po to ja szybciutko wypełniłam deklarację w przychodni i mam zaklepane... myślę, że z tym nie ma żadnego problemu... Pozdrawiam.....

ja tez dzis bylam, tyle ze na kwalifikacji do CC, moze sie gdzies minelysmy?
w jakich bylas godzinach?

termin wyznaczony - 14.10 ide na stół
Cala wizyta w moim wypadku trwala 4 min;) ale sympatycznie
 
reklama
Moje drogie:)
Byłam dzisiaj na wizycie w szpitalu w Ujastku i co?
Ujście otwarte na 2 cm, skurcze bardzo duże i dużo ich... ale jeszcze mam czekać do weekendu mimo że jestem 3 dni po terminie. Jak nic sie nie wydarzy to w poniedziałek po skierowanie na patologi i będzie prawdopodobnie poród wywoływany... <MAŁEMU wcale nie śpieszy sie na świat, mimo, że główką jest coraz niżej i coraz mocniej napiera na szyjkę - to ta cały tydzień tylko na 2 cm otwarta> No i powiem Wam jeszcze, że byłam ogromnie zaskoczona, bo gdy miałam już wychodzić dowiedziałam się że cały oddział patologii i położniczy nie ma wolnych miejsc.... Co za wysyp..:) Pzdr:)
Jak we wtorek byłam na dniach otwartych to było kilka sal wolnych-na bank,bo je zwiedzaliśmy:) więc sytuacja bywa zmienna :)
 
Do góry