reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

Nie dość że brodnicki szpital nie ma dobrej opini to jeszcze zamknęli ortopedię i chirurgię bo jakiś pacjent miał groźną bakterię i teraz dezynfekują, dobre, koniec roku będzie jeszcze koniec limitów na znieczulenie, może miejsc nie będzie i będę rodzić na podjeździe. Taka niefajna wizja ale luzik, ktoś musi gdzies mnie przyjąć nie? :-D
 
reklama
Nie dość że brodnicki szpital nie ma dobrej opini to jeszcze zamknęli ortopedię i chirurgię bo jakiś pacjent miał groźną bakterię i teraz dezynfekują, dobre, koniec roku będzie jeszcze koniec limitów na znieczulenie, może miejsc nie będzie i będę rodzić na podjeździe. Taka niefajna wizja ale luzik, ktoś musi gdzies mnie przyjąć nie? :-D
Ja też się czasem zastanawiam co będzie jak u mnie się zacznie "coś" dziać i w szpitalu na który jestem przygotowana np zabraknie wolnych miejsc :/
Będę krążyć po mieście i szukać...
Aż nie chcę dopuszczać takich myśli do siebie ;)
 
Pod jednym wzgledem ciesze sie z tego systemu irlandzkiego, ze ciężarna odrazu podlega pod dany szpital.Tam sie zapisujesz, chodzisz na wizyty i tam rodzisz, wiesz ze nie odesla Cie do innego.
 
A ja po przeczytaniu tych opisów porodów (zwłaszcza anbar) mam pytanie. Przy braku postępu porodu, ale gdy już coś się zaczęło dziać to lepiej pozwolić sobie podać oksy czy przebić pęcherz?
 
reklama
Do góry