reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebna rada :)

Mini12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Październik 2017
Postów
43
Hej. Nie wiedziałam gdzie napisać więc może tutaj ktoś pomoże.
Więc od tygodnia może trochę dłużej zaczęły się pewne objawy. Mam silny ból podbrzusza i jajników który się nasila i jest nie do zniesienia w nocy takze krzyza. Poza tym są jeszcze mdlosci i ból piersi ( nie da się ich dotknąć) . Ogólnie źle samopoczucie. Planowany okres mam na 23. Robiłam testy ale nic . 1 kreska. Mieszkam w uk więc z ginekologiem i badaniami prosto nie jest. A miesiąc temu gdy byłam w pl byłam u niego i wszystko było w porzadku. Usg tez mialam. Ktos mial podobnie? Wie może coś?
 
reklama
Po owulacji jestem poltora tygodnia. Robię testy owulacyjne zresztą wiem jakie mam wtedy objawy ☺ te są całkiem inne
 
Tak około. Robię testy owulacyjne w każdym cyklu i teraz miałam 2 października. 2 kreski wyszły . Teraz też robiłam bo na początku myślałam też o tym Chociaż objawy są inne ale teraz testy owulacyjne nic nie pokazują.
 
Uzbrój się w cierpliwość i zaczekaj z testem do dnia spodziewanej miesiączki.Kilka lat temu miałam podobnie.Okres spóźniał mi się 2 tygodnie,ale test był negatywny.Ginekolog nie potrafił poqiedzieć co to było,ale po badaniach USG było wszystko jak powinno.
Do GP możesz iść jeśli będziesz mieć pozytywny test.Wcześniej nie ma sensu jeśli chodzi o kwestię ciąży.
Jedną ciążę przeszłam w UK i drugą zakończoną zabiegiem też.Jeśli będziesz miała jakieś pytania-spróbuję pomóc.
 
No właśnie też tak sądzę. Do GP nie ma po co iść. Tylko te bóle z dnia na dzień coraz większe. Jeszcze poczekam i zobaczymy. A jeśli chodzi o wczesne objawy ciąży to jest taka możliwość ? Sama już nie wiem co myśleć. I dziękuję za odpowiedź @Timea
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam bóle jajników.Mocne.Takie przeskakiwanie ze strony na stronę.Bóle podbrzusza też miałam i pamiętam,że często płakałam mojemu partnerowi,że nic z tego nie będzie.Test zrobiłam kilka dni po spodziewanej miesiączce.Pozytywny.Dziś prawie dwuletnia córeczka.
W drugiej ciąży nie miałam żadnych objawów w pierwszych tygodniach.W okolicach 3 miesiąca miałam zabieg.
Podobno to jajniki pracują,produkują progesteron,później przestają "pracować" jak łożysko się wytworzy.
Myśl pozytywnie i czekaj.
Fingers crossed
GP to tylko drobna formalność.Właściwie to Midwife zrobi dla Ciebie resztę ☺
 
Do góry