reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy i urody po porodzie

pesca anusia ja też miałam taki brzydki brązowy pępek, ale już zeszło pomogłam mu w tym peelingiem:-) a linia jeszcze lekka jest ale też już słabnie. A co do wylewania się z jeansów to chyba większość z nas ma ten problem, sylwetka się troszke zmienia i mimo że został mi tylko 1 kg to spodnie sprzed ciąży nie wyglądają na mnie tak jak wcześniej:-( ale daję sobie jeszcze troszkę czasu. Zaczęłam chodzić na basen.
A zastrzyków miałam również 10 wypisanych do domu- clexane.
 
Ostatnia edycja:
reklama
oluska88 - muszę spróbować tym pilingiem, bo mnie okropnie wnerwia ten pępek, a co do lini - to też jeszcze lekką mam, ale na szczęście już blednie:tak: Najgorszy ten pępek, dobrze że do wakacji daleko:-)
 
Dziewczyny, dołączam się do klubu "brudnych" pępków. Ja myślałam, że to bardziej z przebarwienia skóry wynika i że tak łatwo nie zniknie, ale skoro mówicie że z czasem blednie to ja już się doczekać nie mogę. Bo rozstępów udało mi się uniknąć a ten pępek i krecha przez cały brzuch wkurza na maxa:tak:.
 
tez mam brudny pepek, kreske na brzuchu i wogole ciemny brzuch

tak czytalm o tych zastrzykach. Ja obie ciaze mialam je przez 9 m-cy ale po pierwszym porodzie przez cc juz nie dostawalam. Widac to nowe zalecenia
 
hehe ja też mam "brudny pępek" ale lekarz mówi że to pigment z ciąży i minie samo prędzej czy później,w każdym razie zabronił mi go nadmiernie czyścić i używać peelingów choć mnie kusi:-)

co do zastrzyków to ja dostałam 3 w szpitalu i tyle.ilośc zastrzyków uzależniają od wyników badań krwi po porodzie na krzepliwość albo jeśli ma sie skłonności do zakrzepów
 
No właśnie- nie miałam żadnych badań dodatkowych ani nigdy nie chorowałam na coś co może mieć związek z zakrzepami a mi przepisali 40 zastrzyków:szok:Masakra
 
Jeśli chodzi o pępek to ja z moim zawalczyłam octeniceptem i zeszło wszystko, a clexane dostawałam tylko w szpitalu przez 4 dni.
 
Dzięki wernkika za poradę, będę próbować z tym octeniseptem:tak:
Mam pytanko: czy macie już okres? Ja karmię tak pół na pół piersią i butelką i właśnie 3 dni temu ( miesiąc po porodzie) zaczęło mi się krwawienie. pytałam położnej, mówiła że zdarza się tak nawet przy karmieniu piersią (generalnie okres pojawia się później)...no mam nadzieję, że mi żadne szwy w środku nie puściły tudzież nie wdała się jakaś infekcja i że to rzeczywiście okres.
 
Nie wiem jak z tym okresem. Ja w zasadzie od wczoraj dopiero zauważyłam że nie plamię od porodu. Podobno samo krwawienie/plamienie może trwać 6 tygodni. A kiedy przestałaś krwawić po porodzie?
 
reklama
Misza ja nie karmie piersią i miałam okres dokładnie miesiąc po porodzie.jak sie nie karmi regularnie piersią to sie zdarza.
 
Do góry