reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny

Rusiu dziewczyny wiedzą co piszą. Ja ciągle łapie wszystkie świństwa i chodzę osłabiona. Muszę przejść się do lekarza. Zaczęłam brać magneB6. I trochę jest lepiej. Generalnie jestem mega zalatana i wierzcie mi nie mam czasu na nic.
 
reklama
A moje ostatnio głowne cwiczenie to bieganie po sniegu jako zaprzęg do sanek, a wieczorkiem steper a w weekend wybieramy się na narty tzn snowboardy:-D
 
Ja dziś sobie zrobiłam trening z Ewą Chodakowską na youtube. O masakra! Daje w kość:tak:I w znów rzuciłam słodycze ;-)
 
Kasia mam tez zamiar zaczac cwiczyc... chce robic trzy treningi te co sa po 6 min plus kupilam sobie takie cus :-D wczoraj zamowione...jak dam rade 30 min. dziennie cwiczyc to bedzie git :-D
 

Załączniki

  • twister2.jpg
    twister2.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 11
a jak myslicie dobry moze byc ten sprzecior w ogole? rowerek nie jest dla mnie...za mocno mnie poslady bola :-D a przeciez nie powinny bo mam na czym siedziec :-D
 
reklama
ja to preferuje naturalne metody ćwiczen...z tym że bywają nieregularne ;) np sanki własnie, bal karnawałowy, zabawy z bartkiem (właśnie mam zakwasy na bicepsach po jego półgodzinnych saltach) i jeszcze inne o których głośno nie napisze :tak:
a tak poza tym to mam doła przez ciągłe moje chorowanie, ledwo przecież tydzien byłam zdrowa po zapaleniu oskrzeli a teraz mam zapalenie pęcherza i krtani-prawie bezgłos...na razie sama się lecze ale nie wiem jak się skończy, wszystko przez tę astmę chyba, no bi ileż można...
 
Do góry