reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

reklama
ja na razie mam 2 kg mniej niż przed ciążą, a brzuchol przeogromny. muszę zaopatrzeć się w pas poporodowy i coś do ujędrniania.
 
Trixi - ja też tak chcę :)

Kasiona - możesz napisać coś bliżej na temat tego peelingu? Jaka kawa i jak się to robi? Ciekawe... :)
 
Trixi - ja też tak chcę :)

Kasiona - możesz napisać coś bliżej na temat tego peelingu? Jaka kawa i jak się to robi? Ciekawe... :)

Kawa zwykla mielona( ja uzywam po wypiciu taka z ekspresu )smaruje sie cialko, peelinguje, albo sama albo z zelem pod prysznic--rewelka cialko jak dupki naszych niemowlakow pozniej :) ja stosuje co dwa dni i juz widze rezultaty
 
Do tego peelingu kawowego można też dodać odrobinę cukru waniliowego, wtedy jeszcze ładniej pachnie. Ale łazienkę po tym doczyścić... :no:

Nno i w ciąży nie bardzo można chyba używać, bo kofeina, ale po ciąży na pewno warto - zgadzam się z Kasioną - daje super rezultaty, skóra jest gładka i odświeżona!
 
ja mam pytanie z innej beczki... jestem już 5-tą dobę po porodzie i dalej nie mogę siedzieć bo rana po nacięciu strasznie mnie boli i ciągnie a pozatym jest opuchnięta-boli mnie cały prawy pośladek :-( używam do podmywania roztworu tantum rosa ale tak jak było tak jest a konsensus jest taki że całe dnie spędzam na leżąco... pomocy :-(
 
85justyna polecam koło ratunkowe do siedzenia, też mam ten problem. Możesz sobie również zwinąć w rulon i związać dość gruby koc, coś w formie koła ratunkowego i na nim siadać z obolałą pupą. Mi jest lepiej. Jak nie mam go pod ręką to siadam tak na lewym boku bo właśnie prawy mam pocięty :-(
 
ja mam pytanie z innej beczki... jestem już 5-tą dobę po porodzie i dalej nie mogę siedzieć bo rana po nacięciu strasznie mnie boli i ciągnie a pozatym jest opuchnięta-boli mnie cały prawy pośladek :-( używam do podmywania roztworu tantum rosa ale tak jak było tak jest a konsensus jest taki że całe dnie spędzam na leżąco... pomocy :-(

Justynka jedyne co moge ci poradzic to pokazdym uzyciu toalety wez sobie wlej w buteleczke letniej wody i polewaj sobie nia rane i oczyszczaj ,jak rodzilam w USA tak mi kazali robic i mi pomoglo i do tego jak siadalam to male dmuchane koleczko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam pytanie z innej beczki... jestem już 5-tą dobę po porodzie i dalej nie mogę siedzieć bo rana po nacięciu strasznie mnie boli i ciągnie a pozatym jest opuchnięta-boli mnie cały prawy pośladek :-( używam do podmywania roztworu tantum rosa ale tak jak było tak jest a konsensus jest taki że całe dnie spędzam na leżąco... pomocy :-(
Justynko dziewczyny dobrze radzą...koło albo koc zwiniety w rulon...nie ma złotego środka, jeszcze trochę poboli ale z kazdym dniem będzie już lepiej....przytulam...

U mnie zostało ok 8-9 kg do wagi sprzed ciąży...a już wcześniej założyłam sobie, ze w spodnie będę wciskac się najwcześniej po 2-3 tygodniach po porodzie, napewno nie teraz nie chcę psuć sobie dobrego nastoju spowodowanego brakiem wielgachnego brzucha, bo teraz czuje się już szczupła a jak zacznę ciuchy przymierzać to wtedy zrozumiem ze szczupła to ja jestem tylko w swoich oczach hihihi

nadal jestem opuchnięta na kostkach i dłoniach ale z każdym dnie do przodu...aha i acznę brzuszki robić ale to 10 dni po porodzie można więc czekam....mój brzuch wyglada lepiej niż po 2 ciąży ale dziewczyny obkurczanie macicy po 3 dziecku..to naprawdę BOLI!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry