reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

Dziewczyny trzymam za Was kciuki, ja też chciałam zacząć tą dietę cud, ale mi odradzono jako że karmię, ale jak tylko mój cyus zwisus porzuci cyca to dołączam do Was. Tylko że Wy to będziecie wtedy już taaakie laski że ho ho. Ale to dobrze będę miała jeszcze większą motywację.
 
reklama
dziewczyny ja nie zdążyłam sie jeszcze pochwalić ale też "dukanuję". Dziś mijają 2 tygodnie i 3kg na minusie, jeszcze 10 przede mną :tak: Co prawda od wczoraj 0,5kg na plus (chyba na za dużo sobie pozwoliłam) no ale pracuję dalej. Co do przepisów to się raczej nie podzielę bo ja to na szybko, jakiś jogurt, serek wiejski, twaróg no i mięsko na obiad także nic specjalnego. Ale chodzi za mną sernik Dukanowski, ma może któraś sprawdzony przepis?? Bo na forach jest co prawda ale boję się że będzie zakalcowaty. A i czy któraś z Was kupowała skrobię kukurydzianą (mazeinę)? Gdzie to można dostać? Albo jakiś dozwolony zamiennik??
 
Witam,ja też na dukanie,na razie jakoś waga mi stanęła i musze sie bardziej przyjżeć go jem bo na pewno coś jest nie tak.
Mazeine kupuje w Bomi koło 5 zł.
 
Dziewczynki znalazłam dzis w sklepie jogurty pitne jovi 0%, o smakach: ananas-kokos, pomarańcza- mango, była tez truskawka, bez cukru owoców jakies śladowe ilosci 0,9 %, czy jakos tak, dziewczyny z forum dukanowego je jedzą wiec zjadłam ten ananasowy- pychota!!!!! i bede je jeśc jesli waga nie bedzie rosła, kupiłam tez wkońcu zaprawe do napojów, tzn. dwie, jedna nie nadaje sie a druga raczej tak:) i budynie bez cukru, tylko nie wiem czy moge je jesc dr. oetkera, niby skład ok , piszę skrobia ale nie pisze jaka, wiem ze lidlu są budynie takie ok, ale u mnie nie ma .

ale jestem zadowolona z tych jogurtów :) tylko małe, bo duże mają cukier:) polecam:)))
 
hmmmm to ja może też spróbuję...widziałam je (w realu)ale kupiłam tylko zwykły naturalny!!

a robiłyście juz pizzę?? albo sałatkę a'la gyros?? ja mam zamiar zrobić tylko jeszcze nie wiem jak:-D
 
Ostatnia edycja:
dukanki a jakim systemem idziecie ja 4 na 4 ale jak mam P+W to mnie kus na róże rzeczy i nuży mnie ten system czy 1na 1 będzie ok, ponoć Dukan napisał niedawno że tak tez jest skutecznie , ale ja juz sama nie wiem
 
Witam.
1 na 1 jest dobra jak sie ma mało do zgubienia ja jade 5 na 5 bo mam duuuużo.
mam ciągle jedną wielką pokusę: jabłko,normalnie jązyk mi w tyłek ucieka jak widzę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Sałatke gyros robiłam tylko mięsko zaprawiłm na noc i zgrilowałam i warzywka:pekińska.papryka żółta i czerwona,cebulka,korniszon,nawet marchewkę dałam (bo małej gotowałam).następnym razem jajko gotowane dodam.A i sosik jogurt z papryką.
dobre było,stary nawet się nie kapnoł że coś jest nie tak bo mu powiedziałam że o groszku zapomniałam:-D.
 
reklama
słodka ja tez za jabłkiem tęsknię , praaiwe codzinnie ucieram jedno dla Frnka to język w tylku mam
 
Do góry